Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted miért szelfizünk?...

Lifestreet kérdése:

Szerinted miért szelfizünk? Te miért szelfizel?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2015. júl. 13. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki másért. Biztos van olyan, aki csak azért, mert más is. Valakinek tetszik. Valaki út látja, egyszer kipróbálj és így tovább.


Én nem szelfizek, mert számomra semmiféle pozitív hatással nincs - pedig a profi technika megvan hozzá. Egyébként a legtöbb, amit látok, gyenge minőségű, "inkább ne készült vonla el" féle tucatkép.

2015. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenki másért szelfizik. Unatkozik, kell új kép, inkább csinál magának minthogy megkérjen mást, látja magát és tudja milyen képet vágjon stb.

Én szelfizek elég sokszor, lehet furcsán hangzik de engem egészen fel tud dobni ha rossz kedvem van, ha feszült vagyok, aztán ha valamelyik kép egészen elfogadható akkor mehet profilképnek:) 16l

2015. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem mások kedvéért,illetve magukért is! tetszeni akarnak maguknak és másoknak is :)


ha tényleg nem a lájkvadászat a cél,akkor jó dolog.

2015. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szelfizek.
2015. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Nem szoktam.
2015. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólásokat! :)
2015. júl. 14. 11:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!