Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az ideális méretarány?

Milyen az ideális méretarány?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és nem tudom, megfelelőek-e a méreteim. Fiúk véleményére is kíváncsi lennék, szerintetek mi az ideális méret?

mell: 90cm

derék: 67cm

csípő: 91cm

165cm magas vagyok.



2015. júl. 14. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
oo és 58kg vagyok, nem tudom ez mit számít a fiúknál :D
2015. júl. 14. 22:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Jónak tunik ez viszont képpel sokkal egyszerűbb lenne megválaszolni a kérdést! 17/f
2015. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy nézel ki, mert ezek csak méretek de nem derül ki hogy sportos, izmos vagy talán hájas vagy itt-ott? Nekem a sportos, izmos jön be.
2015. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan fiu, akinek ezek a parameterek mondananak barmit is:D
2015. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
Az "álom" 90-60-90 szokott lenni és te majdnem ez vagy,ráadásul nem is csípőben/fenékben vagy szélesebb,szóval biztos jó.
2015. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
talán a combomon van némi felesleg, de ezen már dolgozom, szóval hamarosan azok is teljesen formában lesznek remélhetőleg :D egyébként azt hiszem a sportosabb fajtába tartozom, egyébként is közel áll hozzám a mozgás. Nem vagyok kigyúrva kockahassal, meg ilyesmi, de a hasam lapos, arra vagyok a legbüszkébb :D a combommal, mint már említettem, nem vagyok teljesen megelégedve, a fenekem viszont kerek, kaptam jó néhány pozitív visszajelzést már az évek során ezzel kapcsolatban :D csupán kíváncsi voltam, hogy azok a fiúk, akik tudják is, milyen számokról van szó, milyennek képzelik a megfelelő alakot egy lányon?! Akár ezek szerint a számok szerint, vagy csak simán röviden kifejtve, hogy magas, avagy alacsony, vékony, esetleg kicsit pocakosabb... :D
2015. júl. 14. 22:40
 7/11 anonim ***** válasza:
És a melleid mekkorák? Egy melltartó méretet tudsz írni? Anélkül nem lehet megmondani...
2015. júl. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
már elkezdtem a szobrot legyártani, ha kész mondok véleményt kappa
2015. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
fotot kérek a szoborrol :D a legtöbb melltartom pedig 80-85C
2015. júl. 15. 15:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor már kellően nagyok a melleid. Jól nézhetsz ki, bár szerintem az ideális a még nagyobb mellek, D, E, F kosárméret.
2015. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!