Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza taszító...

Molli333 kérdése:

Szerintetek vissza taszító vagyok?

Figyelt kérdés

160cm/66kg

Szóval nem valmi vékony vagyok.

Ráadásul a mellem 80B.

A fenekem nagy, a combjaim vastagok. A derekam karcsú. A hajam barna,hosszu, hullámos.

17/L



2015. júl. 16. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Álomcsaj :)
2015. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nahát ebből sokat látunk. Könnyebb lenne ha feltennél egy arc nélküli képet. Az biztos, hoy van rajtad felesleg, én 160 centihez 47 kg vagyok, bár ez már kicsit túl vékony is valaki szerint. Kb 50-55 kg lenne az ideális neked. De mondom, kép nélkül igen nehéz megmondani, hogy nézel ki valójában.

17/L

2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kép?
2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép vagy. :) 16/L
2015. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok: visszataszító amúgy tuti nem vagy, azért nincs rajtad annyi felesleg :) és sokan szeretik a teltebb lányokat!
2015. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Képet nem szeretnék fel rakni magamrol.

2015. júl. 16. 11:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem,szerintem te még bőven beleférsz a van mit fogni kategóriába. :D Amúgy a 80/B mell az semmi,és nem is bírom elképzelni,hogy 80-as körmérettel húde kövér lennél.

Szerintem te inkább körte vagy,aki seggre meg combra husii.De a körte csajokat is szeretik,nyugi :))Én is hasonló vagyok,csak én nem körte típus,bár én nem tetszem senkinek. :(

15/L

2015. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Dagadt vagy. Ennyit tudunk megállapítani.


sargakapszula.hu

2015. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy visszataszító :)

Én szinte ugyanezekkel az adatokkal rendelkezek, csak 80/C-D mellekkel. Meg a hajam világosszőke. De a többi teljesen stimmel, és én nem mondanám magamat kövérnek, csak azért jó lenne egy 5-10kiló minuszban. De szerintem azért csinos lehetsz, vannak akik a teltebb lányokat szeretik ;)

2015. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ettől bárki is visszataszító, de fiatal vagy és ha nem eszel egészségesen, nem mozogsz eleget akkor pár év múlva, felnőtt korodra iszonyatosan ronda löttyedt elhízott nő lesz belőled. Szóval most kezdj el törődni a testeddel... még nem késő, nem kell sok idő hogy leadd ezt a kis felesleget.
2015. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!