Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen magas nők/ pasik...

Milyen magas nők/ pasik jönnek be legjobban?

Figyelt kérdés

Egyénileg eltérő, mert mindenki magához képest méri, de lehet centire is, vagy úgy is, hogy ennyivel meg ennyivel alacsonyabb/ magasabb Nálatok:)


Tudom, h nem lehet változtatni a magasságon, és, h nem az a mérce egy kapcsolat kialakításában, de úgy kíváncsiságból kérdem, milyen magas nő/ férfi az ideálotok?


Ha írtok kort, magasságot, nem bánom ;)



2015. júl. 17. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem az ideális olyan 175 és 185 között van. Én 169 vagyok.


19/L

2015. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

164 cm vagyok, és a hozzám hasonló magasságú pasik jönnek be legjobban. 160-170 cm közt. De amúgy lényegtelen.

29L

2015. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 182 centi vagyok, legalább ilyen magas férfiak tetszenek. A legideálisabb plusz 10 centi körül van. (lenne :D )
2015. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem plusz-mínusz 5 centi lenne az ideális, tökmindegy, kinek a javára. A gyakorlatban sok minden kényelmesebb, ha egymagasak vagytok a pároddal. De annyira nem fontos, nem ez alapján választok (na meg nem is lenne egyszerű, a nők átlagos magasságát és preferenciáját tekintve).

24F,178 cm

2015. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
160 cm vagyok és 175-185 közötti magasság az ideális számomra.
2015. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 25N.
2015. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, na igen, a plusz-minusz 5 centi szinte már lehetetlen, legalábbis nekem, ugyanis pici vagyok, és egy átlag magasságú pasinak a válláig (sem!) érek, és eléggé zavar, kíváncsi lennék, hogy a pasikat mennyire zavarja, ha a kiszemelt lány annyival alacsonyabb:/ (sőt... átlagnál magasabb pasikról nem is beszélve...)
2015. júl. 18. 00:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán nézem a pasi magasságát. Ha egyébként megkedvelem, beleszeretek, teljesen mindegy, hogy mekkora. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy csak 160 centi körül vagyok, így alacsonyabb pasi azért nem sok van:D

Az első barátom 187 cm volt, a mostani 198. Igen, viccesen festünk egymás mellett, de kit érdekel?:DD

De talán az "optimális" olyan +20 centi lenne:)

És szerintem sok magas pasit nem zavar, ha a lány picike. Sőt, van, akinek kifejezetten ez jön be:) Én még nem éreztem igazán hátrányát a magasságomnak.

2015. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
pontosan 158cm vagyok:D Valamiért nekem mindig a 180-190cm között lévő fiúk jöttek be jobban, de volt már 170 körüli is aki tetszett. 16/l
2015. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Aztarohadt xD Az duurva, engem megmondom őszintén, zavar ismerkedéskor, ha a pasi több, mint 1-1,5 fejjel magasabb nálam:/ A másfél fej (vagyis kb a 25 cm) a maximum, ami még nem zavar... :(

Minden nőnek a magas pasik jönnek be állítólag, hát nemtom, engem frusztrál, ha a válláig sem érek a srácnak, és ezért is kíváncsi vagyok, h a pasikat mennyire zavarja/ mennyire jön be nekik, ha egy csaj annyival kisebb...


De amúgy köszönöm az eddigi válaszokat, örülök, h van rá példa nem is egy, hogy a lány annyival alacsonyabb :D :*

2015. júl. 19. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!