Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő ez a táska?

Szerintetek megfelelő ez a táska?

Figyelt kérdés

[link]


Már régóta szeretnék egy jó táskát, és ezek a Vansos táskák mindig is tetszettek. De nem tudom, hogy megfelelő lenne-e nekem. Gimis vagyok, és mindennap egy csomó cuccot hordok magammal. Szerintetek ebbe elférnének a tankönyveim és a füzeteim? Tartós lenne?

Légyszi válaszoljatok, mert még a nyáron meg szeretném venni.

És még egy kérdés, a West Endben meg lehet venni, ugye? Mert elvileg ott van ilyen bolt.

Ha esetleg valakinek volt mát ilyen márkájú táskája kérem írja le a tapasztalatait.

Köszi

15/L


2015. júl. 18. 14:40
 1/1 Gyémántlány ***** válasza:

Én is Vans táskát használok a sulihoz, nekem teljesen tökéletes. Elég strapabíró, jól vannak kialakítva a zsebei, méretileg is pont megfelelő (rengeteg könyvet tudok belepakolni) és nem utolsó sorban jól néz ki :) Nekem legalábbis tetszik.

West End-ről nem tudok nyilatkozni, de az Árkádban van Vans márkabolt.

2015. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!