Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezzel az epilátorral van...

Ezzel az epilátorral van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Holnap érkezik meg. [link]
2015. júl. 21. 07:57
 1/3 anonim válasza:
A Rowenta epilátorokról nem hallottam túl sok jót. De ez nem csak az én egyéni véleményem. Lassúak, tehát sokáig tart velük a szőrtelenítés. De ez még nem is olyan lényeges. Hanem az a fontosabb, hogy eltörik a szálakat. Így egy borotválással ér fel. Mikor én is vettem epilátort, lebeszélt róla az eladó, s azóta is olvastam különféle fórumokon, hogy nem a legjobb márka a Rowenta. A legjobbak, amik minőségiek: Braun, Remington, Philips.
2015. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem pont ez a típus volt nekem, de ugyanígy nézett ki, ugyanennyi csipesszel, szóval gyakorlatilag ugyanez, csak más színben talán.

Na az egy vacak volt, 1 óra alatt szedte ki az egyik lábam egyik feléről a szőrt, és másnap ki is derült hogy a nagy részét csak eltépte, mert másnap már borostás volt az a rész. Szerencsére én is neten vásároltam, így vissza is lehet küldeni 2 héten belül ha nem válik be.

Ennyi pénzért már Braunt is kaphattál volna, abból a legrégebbi típus is sokkal jobb a Rowentánál.

2015. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát meglátjuk. Úgylátszik nem volt jó választás :( Köszi a válaszokat!
2015. júl. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!