Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a táska...

Szerintetek jó ez a táska iskolába?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet túl nagy, de találtam ennél kissebbet is ami ugyanilyen, de szerintetek jó lenne iskolába? Nagyon sok lány hordja az iskolámba a Nike bowlingos táskáját.



2015. júl. 22. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ez inkább edző táska
2015. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik hord nyugodtan. Ha belefér egy nagy füzet, akkor hajrá. Ne másra hallgass, ha ezt akarod akkor vedd meg, az a lényeg hogy neked legyen jó. :)
2015. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy edző táska de annyira megtetszett, hogy az már fáj :,D Csak azt néztem, hogy ebből vannak másik színben is csak annak a mintája is más és az kisebb is. Ez amit linkeltem hosszúságra 58 cm de én találtam 50cm-eset is, csak egy picit nagynak tűnik nekem :)
2015. júl. 22. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó kis táska, de szerintem se iskolába való. :) Ám te tudod. Ha neked tetszik és beleférnek a könyvek, füzetek, enni/innivaló. Nézd meg a méreteit, fogj egy hasonló méretű táskát és próbáld bele a cuccaidat.

Gondolom, most sincs kevesebb könyvetek, mint nekem anno, de az én holmim tuti nem fért volna bele ekkorába. Vittem vagy 4-5 spirálfüzetet, több könyvet is.. azért sajnálnám a táskát, így kitömni. Meg persze a füzeteket is összegyűrni benne :D

2015. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Fogtam egy centit meg az én Nike táskámat, és megnéztem kb mekkora lehet. :D Szerintem bele fog férni a holmid, ha nincs olyan nagyon sok. Vedd meg, ha tetszik. Talán a formája miatt, nekem először olyan kicsinek tűnt, pedig még oda is van írva, hogy utazó.
2015. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát szerintem még átgondolom suliba, de ha nem is suliba rendelem meg akkor más alkalomra, mert osztályommal szoktunk menni kirándulni több napra és azért valljuk be bármikor jól jön egy nagyobb táska, egyébként gimis vagyok :)
2015. júl. 22. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg már rég nem. :D A Nike táskám is vagy 6 éves már, de semmi baja, bírja a strapát. Igaz, 1-2 helyen megkopott az éleinél (amiért letettem ide-oda), de ez még mindig táska. :D Az enyém sötétkék és könnyen meg lehet takarítani is, azért erre a barackosra jobban kell vigyázni. Na de majd látod :)
2015. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem marad a rendes sulis táskám de ezt mindenképp beszerzem az tuti :D Igen, biztos, hogy jobban meg fog látszani rajta minden, mint a tiéden, de meg fogja érni a fáradozást! :)
2015. júl. 22. 09:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó suliba. Nem értem, miért nem lenne jó... egy normál iskolatáska is kb. ilyen anyagból van. És inkább egy normális edzőtáska legyen vkin, mint egy ilyen fashionista vagyok kézitáska, amibe egy füzet sem fér el kb...
2015. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek, nekem nagyon bejön ez, hogy nem hagyományos iskolatáskát viszünk suliba, hanem valami sportosabbat, persze ha valaki lányosabban öltözködik, lányosabb stílusa van, annak azok lehet jobban állnak :) Küldöm a zöld pacsit mindenkinek :)
2015. júl. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!