Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki,...

Szerintetek jól nézek ki, hány évesnek tippeltek?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 24. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Sötét.

Plusz nyakörv vastag bizsu és a "nyakamban a mellem" push-up se szimpatikus.

2015. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg sötét és nekem sem tetszenek a bizsuk, de szerintem szép vagy. 17 körülire tippellek.
2015. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szép vagy, de mutathatsz másik képet is, mert ez valóban sötét.

Én 20 évesnek tippellek.

2015. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem igaz, hogy senki nem bír föltenni magáról egy normális képet. De még csak jól sem kell sikerülnie, mert ott a Photoshop.

Szintek, Fényerő/Kontrasz, etc, etc...nem bonyolult.


Tessék:

[link]

2015. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

#4-es a számból vetted ki a szavakat :D Szerintem direkt csinálják, hogy ilyen szar minőségű képeket tesznek fel...


K: Egy ilyen kép alapján lehetsz 16, de akár 40 éves is.

2015. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 pinkpancser ***** válasza:
Szerintem 20 körül, egyébként nem rossz.
2015. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez a kérdés kamu. -.-


1. Kérdező nem is reagál semmit.

Én mondjuk nem tennék ki ide fotót magamról, de az egy dolog. De, ha látom a hozzászólásokat, kiállnék magam mellett valamennyire. Szerintem egy lány azonnal kíváncsi lenne, mit írnak róla.

2. Nem tudom a kepfeltoltes.hu hogy működik, de ilyen nevet ad a képnek, hogy: gdsgdg....??

3. Szerintem tetszik neki a csaj (vagy nem tudja eldönteni), leszedte egy képét, elsötétítette és kidobta ide, hogy a pasik véleményt mondjanak róla. Azután eldönti tényleg jó csaj-e.


Ez a lány a képen igényes, akár bizsuzik akár nem. Nem hinném, hogy annyi esze sincs, hogy nem szerkeszt meg egy képet rendesen magáról.. azt még egy 10 éves is meg tudja csinálni.


Mindezt a női logikámmal sakkoztam ki ennyiből. :D

2015. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

#7: Óóó, nehogy azt hidd, hogy az ilyen kérdések feltevőinek van annyi eszük, hogy normális képet tegyenek fel. :D 1-szer, 2-szer már volt rá példa, de a legtöbb vagy ilyen sötét, vagy Retrica-s, vagy agyonfilterezett.

Ha meg normális képet kérnek a válaszolók, akkor megsértődnek, hogy vakok vagyunk, meg "nem igaz, hogy nem lehet kivenni, hogy nézek ki".


^ #5

2015. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van :D Akkor cserben hagyott a női logikám, és szokás szerint csak túlkomplikáltam a dolgot. :D
2015. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a fájljaimnak néha olyan nevet adni, hogy "ynfjsbm", ha nem lényeges.
2015. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!