Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aszimmetrikus a mellem, és ez...

Aszimmetrikus a mellem, és ez látszik a fürdőruhában. Ez nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és már elég régóta aszimmetrikusak a melleim. Előreláthatólag egy év múlva lesz plasztikai műtétem, viszont addig még ki kell húznom valahogy. A minap megelégeltem, hogy folyton takargatnom kell őket, és beújítottam egy kicsit kivágottabb, háromszög alakú bikinit. Tettem minimális tömést a kisebbik mellehez, de így is látszik a különbség. Ez nagyon gáz? Én már nagyjából elfogadtam így magam, és nem szeretném folyton rejtegetni a melleimet. Engem nem zavar már annyira a különbség, és szívesen felhúznám ezt a bikinit, de félek, a környezetem rosszul fogadná.

2015. júl. 24. 17:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Kb ilyenek:

[link]


[link]


[link]


Tehát az egyiknek van egy minimális esése, viszont a másik nem "lóg", és eu látszik.

2015. júl. 24. 18:05
 2/10 anonim ***** válasza:
A képek amiket linkeltél teljesen normálisak.
2015. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szia :) én is lány vagyok, úgyhogy nem tudom mennyit adsz az én véleményemre, de szerintem csinosak a képen látható lányok. senkinek sem egyforma, és mindenkin van olyan, amit nem szeret. én például túlságosan nagynak tartom, és zavar, mikor megbámulják a strandon, de ez van. egy csomóan piszkálnak azzal, hogy pushup, nem valódi, meg direkt olyan a fürdőruhám, de én perpill 19 évesen örülök, hogy találtam olyan nem nagymamás bikinit, amibe beleférek. szóval mindenkit megnéznek a strandokon, mindenkire tesznek gonosz megjegyzést, tapasztalatból mondom. fiú társaságban mindig én védem meg a női társaimat mert hát tudod, gyerekesek kicsit :) szerintem ne félj ilyenektől, ha te elfogadtad, akkor semmi gond. esetleg próbálj kis más fazonú felsőt, hogy abban máshogy áll, de semmikép se érezd magad rosszul. :)
2015. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, bíztató volt.:) Elnézve magamat a tükörben,amikor kitömöm egy picit, úgy érzem, nincs olyan nagy baj, de mindig megijedek, hogy mások vajon mit gondolhatnak.
2015. júl. 24. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó tanács: NE TÖMD KI! Olyan, amilyen!

Attól még lehetsz vonzó!

A legtöbb nőnek valóban aszimmetrikus és nagyon soknál jól látható is, de ez számomra sem volt még soha probléma.

2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én olyan bikiniket veszek, amikben alapból van egy kis szivacs, így ki lehet bontani és a kisebb mell részhez tenni pluszban tömést. Ezt addig próbálgatni, amíg nagyjából egyformának nem tűnik. =)
2015. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is szerintem ez lesz majd a megoldás. :)
2015. júl. 24. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ekkora mellnél ezt észre sem lehet venni.
2015. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Senkinek se tök szimmetrikus. Csak van akinek jobban eltér.



Ha neked ez megnyugvást jelent, akkor tömd ki. Az se baj ha nem, te döntsd el. :D

2015. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Scav ***** válasza:
Amiket linkeltél, ott annyira minimális az eltérés, hogy valószínűleg neked is annyi van csak. Te naponta látod magad a tükör előtt. Te látod a hibát. Egy férfi az első alkalomkor nem fogja észrevenni. Sokadjára meg már valószínűleg jártok, mert beléd szeretett és ha észre is veszi, nem fogja érdekelni. Sőt, még attól leszel vonzó, hogy kicsit más! Az ilyen kis testi hibák tesznek egyedivé, szerethetővé. Ne aggódj!
2015. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!