Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar sok fiú magas...

Miért akar sok fiú magas lenni? Én az vagyok, de ha lenne rá lehetőség, simán lennék jóval alacsonyabb.

Figyelt kérdés
175cm-t tartom az ideális magasságnak, ehhez társul általában a legarányosabb és legizmosabb, legférfiasabb alkat. Nem seggdugasz szint, de nem is olyan magas, hogy aránytalanná váljon és nehéz legyen izmot építeni. Én 190cm vagyok és borzasztó nehéz, nagyon utálom.
2015. júl. 24. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 185cm el kicsinek tartom magam. Pedig ez pont ideális. a Legtöbb lány a magas férfiakat szereti. A 190 se rossz még.

Az még testileg nem sok mindenben gátol.

2015. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszik a nőknek az tetszik ha minél magasabb egy pasi, de ez nem így van. A legtöbb nő 165 cm körüli, és max annyi a lényeg hogy annál legyen egy pasi magasabb kicsit. De ha 1 fejjel magasabb az már inkább zavaró.
2015. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az izomépítés és arányosság nem magasság kérdése. Én a helyedben örülnék hogy ilyen magas vagyok. Rendbe tett étrenddel és helyes edzéssel te is lehetsz arányosan izmos.
2015. aug. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azért szeretnék magas lenni, mert legalább akkor nem utasítanának vissza a nők a magasságom miatt (170cm).


Ugyanis a nőknek magas férfi kell (minimum 180cm+), még az alacsonyabbaknak is.

2015. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 214 vagyok, és nyugi kérdeő nem csak téged zavar ez. Alacsony pasik meg sírnak hogy "jaj hát nektek könnyű csajozni mert magasak vagytok stb" És? Mit ér az ha közben a belsőm 0?
2016. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!