Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen a testalkatom...

Lányok! Ilyen a testalkatom és mindkét karom be van tetoválva szerintetek emiatt nem találok párt magamnak?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 26. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh te szerencsétlen.
2015. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem oltogatast kertem....nem vagyok bozottuz
2015. júl. 26. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a belsőd lehet a gond, ennyi infó után csak erre tudok gondolni, meg lehet, hogy túl nagyképű és egoista vagy.


Gondolkodj el egy picit, hogy mik a gondok, ami miatt nem találsz párt!

2015. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha olyan ruhákat hordasz,amiben mindig látszik, hogy van tetoválásod,akkor lehetséges igen!


ha alkatodnak,és alkalomhoz méltóan öltözködsz,akkor más lehet a probléma.

2015. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mindíg alkalomhoz illően öltözök....gyakran öltönyt is húzok.....egoista meg nagyképű nem lehetek mert mert olyan tárgyalásokra járok ahol nem tűrik ezt a fajta magaviseletet...egyébként is csendesebb tipus vagyok....egyebkent 24/F
2015. júl. 26. 17:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk ez ilyen mértékben kigyúrt test már taszít, de biztos van, akinek bejön..szóval kétlem, hogy ez lenne a probléma.
2015. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább fura h ilyen testtel nem találsz senkit
2015. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura, mert ez a test nem a nőknek szokott tetszeni, hanem a gyúrós pasiknak... ijesztő, nem vonzó. A tetkó meg még erre rá is tesz... mint valami sittes.
2015. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

azt nem értem, miért nem magadról küldesz egy képet... akkor talán könnyebb lenne válaszolni rá...

Ezek a porgyúrós pudingemberek csak a kis plázapics*knak jönnek be, ha van mellé egy bmw is...

értelmes párhoz értelmesnek is kell lenned.

Ne értsd félre, nem baj ha sportos vagy, de van, amikor már sok.

2015. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem bejön :D 18L
2015. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!