Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A géllakkot otthon magamnak...

A géllakkot otthon magamnak készítem, de valamiért pár nap után lejön a körmömről. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindent megfelelően csinálsz? A géllakk legalább 2 hétig kéne tartson.
2015. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha mindent részletesen, és pontosan leírnál, hogy hogyan és mivel csinálod. Enélkül max találgatni lehet, segíteni nem.
2015. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A Diamond Nails-nek és a Brillbird-nek a termékeit használom. Először gombátlanítóval áttörlöm a körmeimet, majd alaplakkot, két réteg színt és végül fedőlakkot vviszek fel.
2015. júl. 26. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Még ez sem elég részletes...mi olyan bonyolult azon, hogy MINDENT részletesen írj le?

Mattítod a körmöd? Mivel? Milyen "gombátlanító"? Áthúzod a köröm élét? Hány réteg színt kensz? Milyen lámpád van? Mennyi ideig kötteted?

2015. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit meg'reszeled' a köröm felületét előtte?
2015. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de alapból nagyon rossz a köröm minőségem, egyszer voltam körmösnél, akkor három hétig is bírta, de valahogy magamnak nem tudom megcsinálni.
2015. júl. 26. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg annyi az összes probléma, hogy otthon gányolsz anélkül, hogy értenél hozzá. Menj el tanfolyamra és tanuld meg hogy kell. Mivel valóban nem írtál kb semmit arról, hogy mit hogyan csinálsz, nem tudok jobbat javasolni... a tanfolyamon majd rájössz talán, hogy mi a gond és ki tudod javítani.
2015. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és gondoltam kipróbálom otthon, és megtanulom hogy a szüleimnek ne kelljen 2 hetente körmöst fizetni, nem tudtam jól megcsinálni, próbálkoztam, de nem jött össze, gondoltam megkérdezem hátha valaki járt már így és tud tanácsot adni. Köszönöm a válaszokat és annak is aki csak itélkezni jött ide és valamilyen oknál fogva azt hiszi hogy ő több mint én vagyok. Pedig álíthatom hogy Valaki szemében mi mind egyformák vagyunk. És ez így is van.
2015. júl. 27. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tanfolyam ahhoz, hogy valaki értsen hozzá.
2015. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Megvolt a segítő szándék, te nem tudtál érdemi választ adni a kérdésre. (Mit, mivel, hogyan?) Kétszer is megkérdeztem, nem válaszoltál...ezután ne csodálkozz, ha az utolsó 82%os válaszoló nem buksisimit adott.
2015. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!