Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen táskát használt...

Lányok! Milyen táskát használtok az egyetemen/főiskolán?

Figyelt kérdés

Szeptemberben fogok kezdeni és kicsit bajban vagyok milyen táska lenne a legpraktikusabb, meg ami azért a legtöbb ruhától nem üt el. Általában mennyi holmit kell magatokkal vinni? (táska mérete miatt)

Esetleg linkelnétek típusokat?



2015. aug. 1. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egy nagyméretű, fekete táskával járok, mindenhez megy, nem csak egyetemre lehet vinni. Méretét tekintve simán elfér benne egy A4-es füzet vagy egy mappa. 1-2 füzeten, lapokon kívül mást nem szoktam vinni.

Ha laptoppal akarsz járni, azt is csinálhatod, hogy a laptoptáskádba teszel pár füzetet vagy jegyzetlapot, és emellé viszel egy pici táskát amibe a többi cuccodat rakod, amit amúgy is viszel mindig magaddal, nálunk sokan csinálják így. De sokan járnak hátizsákkal is.

2015. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!