Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 187-188...

Mit csináljak ha 187-188 centivel és 73 kilóval is hájas vagyok?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkoromban nagyon vékony, szálkás alkat voltam, fociztam, heti 4 edzésre jártam + meccsre. Aztán nem is értem miért 14 évesen brutál meghíztam. 183 centi voltam és 80 kiló körül, de inkább 82. A vékony alkatom megmaradt, semmi vállam nem volt, csak hurkás hasam, logó melleim, és az oldalam is zsíros volt, erre rájött az, jogy nem sokkal késôbb abbahagytam a focit. Nagyjából egy évig nem sportoltam, aztán elkezdtem egyesületben úszni, elég komolyan, heti 4 edzéssel. Ahhoz már késôn kezdtem hogy versenyszerûen csináljam, de azért komolyan ûzöm a sportot, és egyébkén voltam versenyen.

Az a helyzet, hogy a vállam kiszélesedett, pólóban nem is nézek ki rosszul. Ledobtam jó pár kilót, és nôttem is. Mégsem vagyok elégedett, hiába vagyok kevés kiló, nem vagyok szálkás.

Úgy kell elképzelni a kinézetem, hogy viszonylag széles váll, átlagos kar, valamennyi mellizom, ott nincs is nagyon zsír, de a hasamat utálom. Van rajta zsír. Hiába vagyok ennyi kiló. Ha leveszem a pólóm, semki mem mondaná, hogy zsíros, vagy dagi, de semmi szálkásság nincs a hasamon. 14-15, de inkább 15 százalék lehet a testzsírom. Már rohadtul unom, hogy ilyen szar genetikám van, ilyen alkatom. Konditerembe nem fogok járni, nincs rá lehetôségem, se pénzem, nem is szeretem. Mit csináljak? Kajára is odafigyelek már, de semmi

18f



2015. aug. 2. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fuss sokat, meg biciklizz.
2015. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NE érezd magad rosszul amiatt, hogy nem vagy izomagy. Elmondásod alapján egyáltalán nem vagy túlsúlyos, átlagos az alkatod. Ismét odafigyelsz az egészségedre és ez a fontos. A normális lányoknak így (is) tetszeni fogsz, a talpig smink plázákkal meg nem kell törődni, mert ők úgyis csak az izmot látják. Legyél boldog, hogy volt akaraterőd, kitartottál a célod mellett és ezt elérted! 15/l
2015. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem derült ki, csinálsz-e konkrétan hasizom gyakorlatokat. Ha nem, akkor erre én áldoznék még időt/munkát. Nem muszáj konditeremben, lehet otthon is.
2015. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző: Attól a zsír nem ég el.

Sőt, a hasizom ha fejlődik akkor kinyomódik, és ezáltal még nagyobbnak tűnik a has, mivel kinyomja a zsírréteget.


Futással lehet a zsírt égetni, meg biciklizéssel.

2015. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!