Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eltérő mellméret? Tapasztalat,...

Eltérő mellméret? Tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és a két mellem mérete látványosan eltér. (Szerintem megvan fél méret eltérés körülbelül.) Nagyon zavar mert bikiniben észrevehető, és az a melltartó, ami az egyik mellemre jó, a másikra kicsit nagy. Változhat ez még valaha? Másnak is van ilyen gondja? Fiúk, ez mennyire taszító?

2015. aug. 4. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyse fogod nekem elhinni, de szerintem tök cuki. <3
2015. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg szexi is.
2015. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

a nagyobbat le kell cumizni,hogy egyformák legyenek.

Segíthetek,ha akarod :D

2015. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MAjdnem minden második nőnek van ilyen problémája, csa ka legtöbbjüknél nem annyira szembeötlő a dolog, még ha ő maga tudja is.

Nem hiszem, hogy fog változni, de el lehet fogadni a dolgot, mást úgy sem nagyon tudsz csinálni.

Megműteni emiatt nem hiszem hogy meg lehet, meg hülyeség is.

A melltartóba lehet betétet kapni és kompenzálni, ha nagyon zavar, de nincs ebből semmi egyéb probléma valójában.

2015. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Műtéten soha nem is gondolkodtam, csak aggaszt, hogy a fiúknak mennyire kellenek a jó mellek, az enyém meg ilyen szerencsétlen. :D De ha azt mondjátok nem taszító, akkor nem parázok rá.
2015. aug. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!