Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Justin Bieber egy divat ikon?...

Justin Bieber egy divat ikon? Egy divat diktátor?

Figyelt kérdés
ha szabad így fogalmazni.

2015. aug. 6. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
egy csicska inkább
2015. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
én pedig megyek és megeszem nyersen a krémet!
2015. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amúgy ez most tényleg én voltam Lilla.. xd de a többi nem :s
2015. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Justin Bieber egy stílust képvisel, és aki szinten azt képviseli vagy akinek tetszik ez a stílus annak lehet egy divat ikon esetleg egy divat diktátor.
2015. aug. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy lenne az? Gondolkodj már, könyörgöm, nem lehetsz ennyire buta...

Azt a ruhát veszi fel, amit a stylistok kiválasztanak neki és ráparancsolnak, hogy ma ebben leszel, mert ezzel a ruhagyártó céggel van szerződésed és őket fogod reklámozni.


A kifutókon sem a modellek a divatdiktátorok, hanem az az illető, aki megtervezte a modellekre ráaggatott ruhákat.

2015. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az előttem válaszolónak félig van igaza.Arra gondol,amikor pl volt a fehérnemű reklámja,vagy a Deicmann-os,viszont van,amikor csak simán kimegy az utcára gördeszkázni,ott senki sem öltözteti:D
2015. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Divatikon..mindenképp..
2015. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert épp hogy utánozza a mai divatos dolgokat.
2016. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!