Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legszebb?

Szerintetek melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

Divatboltot fogok vezetni és véletlen egybeesés, hogy pont autót is akarok venni. Csak a külsőt nézzük, ezért tettem ebbe a témakörbe, mert szeretném ha laikusok válaszolnának, befolyásoló tényező nélkül (mélyebb márkaismeret, egyik jobb motorikusan, fanatikusság, stb).

Kort és nemet is írjatok!

Link: [link]



2015. aug. 7. 11:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
szerintem nagyban függ,hogy nő vagy férfi részére lenne a vásárlás. az Audit egy rendkívül finom,nőies autónak tartom. a BMW-t egy vadabb,férfiasabbnak. bár ha az adott nő nem az elegánsabb,kecsesebb stílust képviselni azt is eltudom képzelni.
2015. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a piros tetszik a legjobban, de a második sorban harmadik is szép. 15/l
2015. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

25/F, nekem kellene az autó :)

2015. aug. 7. 12:00
 4/16 anonim válasza:
A jobboldali Merci semmiképp, szerintem elképesztően ronda az orra. A maradék közül az Audi jön be legkevésbé, az kicsit öreguras. Én a BMW-re szavazok (18/f), de ez tényleg a személyiségtől is függ nemcsak, a nemtől és kortól. A BMW azért jön be mert látszik, hogy harap, elképesztően sportos.
2015. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A piros kissé nőies, de ha lehet más színben, akkor szerintem olyat vegyél például feketében, ha nem, akkor a bmw-re szavaznék.
2015. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Alfa Romeo 23/f

Már lassan minden 3. ember BMW mercivel és audival járkál

2015. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kettő egyedül "árválkodó" autó közül az egyik,de inkább a BMW :D :D A 3 másik közül egyik sem jön be. :D
2015. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
BMW
2015. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

25 éves férfi divatbolttal, plusz amit fentebb felvázoltál, abból ítélve raknék egy tipmixet arra hogy vagy meleg vagy vagy nagyon erős jellegű feminin hím példány.


pont, hogy a laikusok fognak össze vissza minden baromságot írni ami a népi hiedelmekben van, de mindegy.

ezek közül csakis a bmw, az a legújabb, legmodernebb, a többi régi, de gondolom árban sem egy kategória, egy régi audit te most komolyan versenyeztetni akarsz? az a lexus se egy mai darab, akkor talán már az alfa, ha nem sajnálod aztán egy rakat pénzt költeni a szervizelésre, ami természetesen a bmw-re is igaz, egy olajcsere is 100ezres nagyságrend, de te mint profi, igazi alfahím, céltudatos példány, most kapod a tanácsokat hogy mi a jó neked, mert sajnos nem tudod magadtól... te nagy cégvezető

2015. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az a regi Audi ugyanannyi idos, mint a BMW. :) Es nem vagyok homokos. Igazabol a Lexus sem regi. Az Alfa koltsegeivel tisztaba vagyok, mondjuk megvenni olcsobb talan, mint a tobbit. A Merci meg megint csak a BMW es Audival parhuzamosan volt gyartva.
2015. aug. 7. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!