Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítsek ez az első...

Szőrtelenítsek ez az első alkalomra? 17/F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel mostanában tervezzük, még mindketten szüzek vagyunk, FIÚK ti szőrtelenítettétek a farkatok az első alkalomra ? LÁNYOK nektek mi jön be jobban ?

szerintetek szőrtelenítsek vagy ne ?



2015. aug. 9. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnődet kérdezd erről, mert az ízlése mindenkinek más. Én a frászt kapom a szőrtelen pasiktól, olyanok mint valami kisbaba. De van akinek az jön be...
2015. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én se szeretném :D csak nem lesz ciki estleg v nem tom igazából csak attól tartok h gáz lesz v hasonló
2015. aug. 9. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell leszedni,csak vágd rövidre ollóval:)

Az a legjobb:)

2015. aug. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a farkad szőrös, akkor szőrteleníts. ha csak körülötte, akkor nem kell.
2015. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

körül lettem metélve kiskoromban betegség miatt ugy hogy ez a veszély nem fenyeget h a farkam legyen szőrös :D

csak körülötte ill a herém azzal mit kezdjek :D M mármint szőrtelenítsem v ne ?

2015. aug. 9. 04:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemkell. Nyírd rövidebbre. Ha teljesen leszeded, sehogy nem tudod elkerülni, hogy szúrja a barátnődet :D
2015. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel és milyen rövidre ?
2015. aug. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!