Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya a...

Szerintetek is csúnya a foghézag az első két fog között?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy is,ilyet kimondott?

Aki igy gondolja nagyon felszínes.

Én nagyon adok a külsőre..na de a fogakról csak annyit ne legyenek rosszak és a mosoly legyen igazi.:)

2015. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi első válaszoló:) Nekem rendben vannak a fogaim, csak a rés az, ami kikészít:|
2015. aug. 10. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:

sok noi modell pont emiatt nagyon sikeres, de egy atlag embernel nalam nem szokott bejonni.


20/f

2015. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van,mindenkitől megkapom,hogy két kamion beférne a fogaim közé. Szóval igen,csúnyának tartják az emberek.
2015. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Énszerintem ennek egyszerűen nincs jelentősége. Legyenek ápoltak azok a fogak, ennyi.

25/f, ha ez számít

2015. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Páromnak is van a fenti két középső foga között egy kis hézag. Nem nagy, de észrevehető. Én imádom, kis nyuszi fogú. <3
2015. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem szeretik, de tényleg sok modellnek ez a védjegye, szexisnek tartják és magabiztosan viselik.

Szerintem meglátszik rajtad is, hogy nem tudod, hogy érezz iránta, bizalmatlan vagy. Vállald fel, nincs ezzel semmi, mosolyogj bátran és aki rosszat gondolna az is megunja egy idő után. Ha meg annyira zavar, meg lehet csináltatni.

2015. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mesélhetek picit az én történetemről? ( Téma a nagyon csúnya fogaim. Elől hatalmas hézag, és kifelé lógnak.)



Kezdem az elejével.


16 éves voltam, mikor úgy gondoltam elmegyek egy fotóshoz simán , kellettek jó képek.


Aztán mondta a fotós, hogy mosolyogjak. Nem nagyon mertem. Aztán nyugtatott, mutatott képeket pár “modelljéről” akiknek szintén ilyen fogai vannak. Hát én mosolyogtam.🙂



Feltette a képeket a Facebook oldalára ,és az internetes oldalára is.



Körülbelül 1 hónap telt el, írt a fotós. Adjam meg neki az e-mail címemet. Megadtam neki, bár akkor még nem is tudtam, miről van szó és miért is kellhet neki.


1-2 nap elteltével jött egy e-mail , amiben egy modell ügynökség keresett fel. Nevet, telefonszámot és további adatokat adtak meg magukról . Nagyon hitelesnek tűntek , így hát miért ne , éltem a lehetőséggel!🙂


Nem bántam meg! Felkerestem őket.



Tudjátok, hol tartok most? Termékfotózás, katalógusfotózás és illusztrációfotózásokon veszek részt. Újságokban szereplek, és egyre többen ismerik a nevemet. :) 19 nő vagyok, egyetemista, és megélek a modellkedésből.



Na jó, ez mind csak hazugság volt. De mivel elolvastad végig, te is szeretnél kezdeni valamit magaddal. Csak úgy megsúgom, van esélyed. Kezdd el! Először is álmodd meg! Gondold el! Milyen lenne, ha! Aztán nézz utána! Indulj neki! Vágj bele! Veszíteni semmit nem fogsz, max ugyanott maradsz ahol most vagy, de legalább megpróbáltad! Mit gondolsz, a híres modellek is úgy kezdték hogy egyből befutók lettek? NEM! TETTEK AZÉRT , HOGY OTT LEGYENEK AHOL VANNAK! És nem csak a modellekről beszélek, lehet az akár egy kozmetikus is. SZÓVAL NYISD KI A SZEMED, ÉS LÁSD MEG A LEHETŐSÉGEKET !!!


NE CSAK NÉZZ, LÁSS IS BARÁTOM LÁSS IS!!!



Sikerülni fog! Én hiszek benned! De a legfontosabb: HIGGY TE SAJÁT MAGADBAN ! ❤️

2020. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!