Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudok szerezni 5sos-os...

Honnan tudok szerezni 5sos-os pólót?

Figyelt kérdés
Ebayen nem tudok rendelni mert otp-s a kártyám és nagyon szeretnék egy rajongói pólót. Más oldalakról meg nem akarok mert az pénz kidobás lenne mert nem adok egy pólóért 20 dollárt.

2015. aug. 11. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A Pull&Bear-ben volt nem tudom hogy még árulnak e.
2015. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
veszel egy sima fehér vagy fekete pólót kiválasztasz googleről egy png lógót és elmész egy olyan boltba ahol nyomtatnak pólóra és kész.Én is ezt csináltam,1500 forintból megvolt.
2015. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem lévővel egyet értek.Veszel olyan színű pólót amire szeretnéd a mintát,kinyomtatsz egy 5SecondofSummer-logót és elmész egy olyan helyre ahol ezzel foglalkoznak,vagy te csinálsz magadnak,úgy hogy veszel olyan papírt felragasztod a pólóra és rávasalod:)
2015. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!