Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, fontos, hogy egy...

Lányok, fontos, hogy egy fiúnak ki legyen dolgozva a felső teste?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
"Nem, nem fontos, csak legyen kidolgozva a felsőteste." :)
2015. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Számomra nem fontos a kockahas, nem kellenek hatalmas izmok. Legyen lapos a hasa és úgy elég király.
2015. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként a világ népességének 90%-a úgy néz ki, mint egy rakás szar. Szerinted ezeknek az embereknek milyen elvárásaik lesznek a másik testével szemben? Minimálisak, vagy semmilyenek.
2015. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nézek ki rosszul, adok magamra, vékony vagyok, szálkásítok. (Ezt csak #3-as miatt mondom.) Még sincsenek elvárásaim. Csupán van egy bizonyos ideálom - ami éppenséggel a vékony, enyhén szálkás testalkat -, de számos dolgot előrébb tartok, így nem meghatározó nálam. Természetes, hogy nem fontos. Miért lenne az? Sokkal többet ér a belső, a külső nem minden - sőt lényegében semmi. Ez persze emberfüggő. Nyilván fogsz olyan lányokat találni, akiket elsősorban ezzel lehet lenyűgözni, nem mondom, hogy nem jó barátnők, de nem feltétlenül olyanok, akikkel sokáig együtt maradhatsz (hacsak nem vagy olyan szerencsés, hogy pont a lelki társadat találod meg bennük a felszín alatt).
2015. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. aug. 13. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az izmokat, a vékony normál testalkat jön be.
2015. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kifejezettem fontos, inkább magát a tudatot értékelném, hogy sportol valamit. Ha én megveszek annyira próbálkozom amiatt, hogy normális alakom legyen, akkor egyszerűen csak értékelném, hogy ő nem a kanapén döglene egész nap.
2015. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!