Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor én most melyik típusba...

Akkor én most melyik típusba tartozom? Homokóra, vagy körte?

Figyelt kérdés

A vállam ugyanolyan széles, mint a csípőm, emiatt homokóra...de a mellem meg kicsi, emiatt viszont körte.

Én úgy tudom, a homokóra alakhoz nagyobb mell is kell, ami nincs...a körtéhez pedig keskenyebb váll, ami szintén nincs. A kettő között vagyok? Vagy inkább átbillenek az egyikbe, ha esetleg valamelyiknél valamelyik kikötés kevésbé fontos...? Szerintetek én most melyikbe tartozom?


Ha esetleg mégis körte...akkor mennyire van esélyem az ellenkező nemnél? Az alak vastag combokkal, vékony derékkel, kicsi mellekkel, és a derékkal egyenlő szélességű vállal mennyire vonzó?


A válaszokat előre is köszi!



2015. aug. 16. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a mell-derék-csípő kombinációt szokták nézni,ha alkatról akarják megállapítani,hogy kb melyik csoportba tartozik :)
2015. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor körte...de bármelyik illusztrációt nézem, a körtéknek mindig keskeny, csapot vállat rajzolnak...na mindegy...

Köszönöm a választ :)


Akkor adott a másik rész:


"Mennyire van esélyem az ellenkező nemnél? Az alak vastag combokkal, vékony derékkel, kicsi mellekkel, és a derékkal egyenlő szélességű vállal mennyire vonzó?"

2015. aug. 16. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj,ha körte alkatod van. sok ilyen ismerősöm van,és mégis sok pasinak tetszenek :)
2015. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem dettó ugyanilyen alakom van.:/
2015. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is ilyen az alkatom.

De nemhiszem hogy körték vagyunk.

Inkább a 2 között.

2016. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!