Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek egyszínű...

Kezdokormos kérdése:

Hogyan készíthetek egyszínű porcelán műkörmöt?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem el a kézápoló-műkörömépítő tanfolyamot, ahol a zselés és porcelán francia köröm készítését tanultuk meg. Gyakorolom is mindkettőt családtagokon, barátnőkön, készítettem színes véggel is körmöket. Most egyik barátnőm egyszínű, piros porci körmöt szeretne és elbizonytalanodtam. Színes porból építem meg az egészet, vagy az alapot megcsinálom, és színes zselével fedem be? Bocsi,ha buta kérdést tettem fel, főleg gyakorlottak szemében, de helyesen szeretném csinálni, és az alaptanfolyamon semmi ilyesmit nem mutattak meg nekünk. Köszi a válaszokat!
2015. aug. 16. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkét módszer jó? Arra figyelj, hogy ha színes porból építesz, a körömlemezre tegyél egy nagyon vékony színtelen alapréteget, hogy ne színezze el a porcelán
2015. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!