Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Matt vagy fényes körömlakkot...

Matt vagy fényes körömlakkot vegyek? Milyen márkától vásároljak körömlakkot?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni mindenféle mintákat pl: epres köröm és azt szeretném kérdezni hogy ezekhez matt vagy fényes körömlakk a jobb. Továbbá hogy milyen márkától lenne érdemes vásárolni ami biztosan megbízható és pénztárcabarát. Nem szeretem azokat a lakkokat amelyiket több rétegben kell felvinni mert ez a minták elkészítésénél gondot okozhat...

2015. aug. 16. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Avonos körömlakkok nagyon jók. 800-900 ft körül vannak, de megéri az árát. A Nail Experts 5 in 1 fedőlakk/alaplakk/körömerősítő és még valamik nagyon jó. 850 ft körül van. De van matt fedőlakk is, arról nem sokat tudok mondani.
2015. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Én az essence új gel nail polish lakkjait ajánlom, mert már 2 rétegben tökéletesen fednek,és csak 550 fz darabja.(olcsóbb mint az avon) Mellesleg nagyon jó a szín választék. Én a fényes fedőlakkot jobban szeretem(abból is az astor pro manicure already dry!-t/vigyázat, hajlamos elkenni a nyers mintát, de irgalmatlan gyorsan szárad,szóval ez nagyon mellette szól),de azért jó ha van otthon matt fedőlakk is.(Én ebből a miss sporty check matte fedőjét használom.) Ezek mind megtalálhatók a rossmannban, nem túl horribilis áron. De ha van lehetőséged a netről,mondjuk naillandról rendelni,akkor megéri egy seche vite-re beruházni. (1700ft körül van a 15ml-s kiszerelés,de van 5ml-s is,természetesen olcsóbban. A sechéről annyit, hogy egy álom. Nem maszatol,2 perc alatt koppanósra szárad,és nagyon fényes felszíne lesz. Tőlem, mikor ezzel fedtem egy manikűrt,megkérdezték,hogy nem gél lakk e...) Nem a levegőbe beszélek, de ha van kedved,instagramon @alakklegyenveled néven megnézheted egy pár munkám. :) remélem hasznos volt a válasz.
2015. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

az avon szerintem drága, hisz 2x annyi, mint a jó drogériás lakkok, és ha rendeled katalógusból, akkor nem a valódi színt látod.

nektek nem tűnt még fel, hogy amikor 20 féle szín van a katalógusban, az mind számítógépes színkeverés, mindegyiken tökéletesen ugyanúgy van a fénycsík, azok nem valódi körmök, hanem csak photoshop-pal vannak megalkotva a színek egy körömformára.


essence szerintem is jól fed, és sok élénk fiatalos szín van. én hófehéret vettem, 1 rétegben sem rossz, de 2 az igazi. viszont elég sűrű. asszem 550 ft volt.


ami nálam a nyár abszolút slágere, a Miss Sporty Clubbing Colour palettája. A fehér kupakos, rajta van, hogy 1 perc alatt szárad, és ez végre nem kamu!

Nagyon szép, élénk, telt színek, és tényleg pillanatok alatt szárad.

Más lakknál egy óra múlva is tudsz kárt okozni a manikűrödben, ennél 1 perc után már matathatsz. És nagyon jó a fedésük is, nem csíkoznak, jól terülnek, jó az állaguk, nem sűrűek, nem hígak.

Nagyon nyerő. És óriási választék van, idén engem a pinkes, lazacos, epres árnyalatok kerítettek hatalmukba, hát annyi hasonló van egymás mellett, hogy alig tudtam választani. Az ára pedig 380-550 között mozog, de Tescoban láttam már néhányat 280-ért is. nagyon tudom ajánlani.

2015. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a fedőlakkokat nézzük, szerintem először mindenképpen egy fényesre ruházz be és utána Mattra. Fényesből azok közül amiket drogériákban lehet kapni nekem az Essence és a Catrice vállt be legjobban, viszont tényleg a Seche Vite a legjobb. Mattból használtam már Lovely-t és Oriflame-t is mind kettőt imádtam az utóbbit picit jobban. Viszont az Avon matt lakkját semmiképpen nem ajánlom ugyanis csillámpor van benne ami már egy középkéken is nagyon feltűnő az annál sötétebb színeken pedig borzalmas.
2015. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem döntöttem! Sokat segítettetek! Vettem egy essence fedőlakkot ami segítségével egy régi körömlakkom amit eddig 2 napnál tovább nem sikerült a körmömön tartani, most 5 napig bírta! Persze többen dicsérték hogy milyen szép. Azt hiszem még veszek pár színes essence lakkot. Ja és bekövettelek instagramon... valami eszméletlen szépek a munkáid és látom hogy nagyrészt essence lakkokkal dolgozol ;) Még egyszer köszi a válaszokat :)
2015. aug. 20. 21:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy szerintetek a moyra milyen? Mer nekem az essence és a moyra a favorit :)
2015. aug. 20. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit,s köszönöm a követést ^^. Nekem eddig csak 2 moyra lakkom van,de nem a márka miatt,hanem amiatt,hogy nálunk nehezen kapható :( pedig jó minőségű,az ára, az ecsete,az üvege... minden rendben van. Sőt, néhány blogon, még azt is hallottam, hogy a gel look kollekcióval még nyomdázni is lehet. Remélem majd hozzá jutok valamikor. :D
2015. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!