Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiaknak van külön gyanta?

Férfiaknak van külön gyanta?

Figyelt kérdés

Férfiaknak van külön gyanta ha van akkor milyen és milyet ajálotok??


A válaszokat előre is köszönöm



2015. aug. 17. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs külön női,férfi.
2015. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van néhány professzionálisabb cég melyek gyártanak férfi gyantát. DE! Ez valószínüleg marketing. A férfiaknak ugye erősebb a szőre mint a nőknek, viszont vannak olyan nők akiknek szint úgy erős. Ezért is gyártanak erős szőrű személyeknek olyan gyantát ami a nőket célozza meg főként és ezért is lehet, hogy az erre kifejlesztett gyanta színes. Amit valljuk be egy férfi nem szívesen szeretne megvenni.

Amit én láttam férfi gyanta az sötét színű volt :D

Én nem tudom mit szeretnél gyantázni de ha lábat akkor mindenképpen görgős gyantát javasolok és a gyanta amit használj lehet: TiO2 (titán-dioxid) ezt sajnos rózsaszín patronban árulják de szerintem ez elég jól szedi a szőrt, aztán van hintőporos gyanta ami fehér színű, ezt akkor ajánlom ha nagyon nem bírod a fájdalmat (egy kicsivel segít csak igazándiból ) de jól szedi a szőrt. Meg ha érzékeny a bőröd akkor teafa olajosat próbáld.

Ha hónaaljat, intim területet vagy valamit az arcodon szeretnél gyantázni akkor ilyen "kenős" spatulás gyantát ajánlom, bár ezt inkább szakemberre bíznám.

Remélem tudtam valamennyire segíteni :)

20/L

2015. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét :)
2015. aug. 19. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!