Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni a...

Hogyan tudnék beilleszkedni a középiskolába? Jobban kéne öltözködnöm esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon félek, most kezdem a középiskolát. az osztálytársaimat már ismerem és nem bírnak engem. nem vagyok ez a nyomi gyerek, de mégis valamiért nem kedvelnek. Kérlek adnátok pár tippet hogyan szólhatnék vissza nekik a bántanak szavakkal, hogyan öltözködjek illetve hogyan kövessem a divatot. nem akarok tucat lenni, de nem is akarok köz utált személy se lenni. a bunkó válaszokat kérlek hanyagoljátok.. előre is köszönöm a válaszokat. :) (lány vagyok)

2015. aug. 18. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem bírnak, nem fognak attól se jobban bírni, ha jobban öltözködsz. :/
2015. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben igazad van! De én arra céloztam ezzel a kérdéssel, hogy mit tehetnék hogy még többen ne utáljanak. mert akik eddig utálnak nem érdekelnek, de nem szeretném hogy akik látásból ismernek csak elkezdjenek utálni. :/ és köszi a választ. :)
2015. aug. 18. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért utálnak? Meg miből gondolod?

Én szeretem az osztályom. :D Nekem is be szoktak szólni. Lazán kell venni. Nem tudom ösztönösen vissza szólok valamit.

Az öltözködés... tény, valamennyire számít sajnos. Sőt, elég meghatározó tud lenni. Nyilván jobban szimpatizálnak az emberek azokkal, akiknek igényes az öltözködése is.

Divat? Hagyjuk már. Inkább stílusod legyen. Légy picit egyedi. :)

2015. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!