Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális az ha,48W-os LED...

Normális az ha,48W-os LED lámpánál 4 perc után a vékonyan felkent gél lakk réteg nem szárad meg és a Cleanser lehúzza az egészet ami meg "felkötött" szivaccsal le lehet mosni?

Figyelt kérdés
Sima körömlakk fél perc után megszáradt. Megpróbáltam azt is hogy 4 perc lámpa után rögtön felkentem a fedő lakkot, azt is még 4 percig lámpáztam és csak utána töröltem le a maradék zselét Cleanserrel, így látszólag jó is lett az eredmény viszont aztán egyben le lehetett húzni az egészet. Most akkor mi lehet a probléma ?

#gél lakk #nem szárad meg #nem köt meg
2015. aug. 18. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge a lámpa, rossz a géllakk... nem adtál bővebb infot, így csak találgatni lehet.
2015. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az a lakk nem köt meg teljesen led alatt.
2015. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy, hogy egyáltalán nem is köt ledben
2015. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mi a fa szért kötne ledvilágításnál? esetleg hajszárítót próbáltad?
2015. aug. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó...léteznek ledes uv lámpák...talán ne szólj bele, ha nem értesz hozzá.
2015. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, a hajszárítóval még nem próbálkoztam, de a következő a légkondi lesz, meg láttam hogy a fagyasztóban is megkötnek a dolgok így lehet azt is bevetem a cél érdekében :/ De végül úgy döntöttem elmegyek a barátnőmhöz (körmös). 2-es válaszolónak köszönöm a tippet :3 igazad volt sajna ez a crystal termék nem köt csak UV-ban, ezt sajna sehol nem tüntették fel.
2015. aug. 20. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Crystalból csak építőzselé nem köt ledben (builder 1) meg néhány brillant zselé. A géllakkok kivétel nélkül kötnek
2015. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!