Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy a bőr...

Hogyan érjem el hogy a bőr rálógjon a szemhéjamra? Mint az ázsiaiaknak! Kérlek! Nagyon nagyon sokat jelentene számomra!

Figyelt kérdés
Odavagyok ázsaért, főleg japánért és koreáért, mellesleg hatalmas Kpop fan vagyok! Van valami technika az ázsiai vonások elérrésére??? A smink nem jo mert iskolába nem díjazzák...TROLLOK KÉRLEK HAGYJATOK!!!! NEM DIVATBÓL CSINÁLOM ESKÜSZÖM!!!!!! :,((((((

2015. aug. 22. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked aztán valami nincs helyén az agyadban :D


Szerintem maximum műtéttel lehetne, úgy, hogy plusz bőrt helyeznek oda...

2015. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Háááát azért köszi :D



I


L

O

V

E

K

P

O

P



I

L

O

V

E


T

.

O

.

P

2015. aug. 22. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, érdekes módon az ázsiaiak épp az ellenkezőjét szeretnék elérni. Ezért egyre népszerűbben a "double eyelid" ragtapaszok, amit úgy helyeznek el a szemhéjukon, hogy ezt érjék el:

[link]

(Koreába már plasztikai műtéttel is megcsinálják).

Ha nem sminkelhetsz, legfeljebb plasztikai műtéttel tudják (talán) megcsinálni, amit te akarsz.

2015. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Plasztikai műtéttel lehetséges, de ettől még nem fogsz ázsiainak kinézni, csak egy fura és valószínűleg csúnyább magyar leszel. Nem tudom hány éves lehetsz, de 11 körülinek tippellek a kpop mánia miatt... szóval inkább azt ajánlom foglalkozz értelmesebb dolgokkal és a rajongás ne váljon megszállottsággá, mert az rettentő ciki.
2015. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

13 vagyok :D és bnem csak a kpop miatt szeretnék...a kultura, anyanyelvi szinten beszélek japánul, most a koreait tanulom meg ugye az angolt mert az kötelező

És 13 évesen még nem plasztikáztathatok, az ebben a korban hülyeség lenne...és bem néznék ki magyarnak olyan vagyok mint egy ázsiai,az arcom orrom minden csak a szemem nem..

:(

2015. aug. 26. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lefelé noszogatod a szemhéjadat akkor mire idősebb leszel kb 30-40 akkor már olyan lesz, de lehet hogy akkora már megfogod bánni :/ nagyon öregít kinézetileg
2015. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg se fogsz tőle nagyon úgy kinézni ugyan is nem hiába szokták "ferde" szeműeknek hívni őket,mert nekik a szemhéj bőrük a szemaljától indul.pl így: [link] Nekünk meg feljebbről pl: [link] Előző voltam :)
2015. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszke! De megoldottam!!! Találtam egy ilyen szemhély pakolast vagy mit ami nagyon ragad, ha reggel ráhúzom a szemhélyamat, és estig úgymarad!!!!
2015. szept. 6. 19:20
 9/10 tollbogre válasza:
100%
XDXDXDXD..öö.. elnézést de ez nevetséges. ha majd ázsiai emberhez akarsz hozzámenni, akk ne csináld ezt, mert szerintük az ronda. de te tudod XD
2015. szept. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
undorito azsiai banda
2016. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!