Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez most komoly?

Fiúk! Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Nos, lehet rossz a kategória , de talán itt többen vagytok, mint a szépség és divat kategóriában. De talán majd ott is felteszem.

Na szóval.

Mostanában tényleg a nagyon vékony lányok a nyerők? Szidják egymást, akinek nincs rés a combjai közt az dagi, 50 kiló fölé menni ciki, ha nem beesett az arcod ciki, ha nincsenek kint a csontjaid ciki. Töltik fel a képeiket, és teljesen laposak mindenhol , semmi formájuk, de szerintük mégis ez a tökéletes.. A normális alkatú lányok (nem, nem a teltek) lassan labdába se rúghatnak . Nem irigységből beszélek én is vékonyabb vagyok, de nem annyira mint ők. Az én alkatomat inkább átlagosnak nevezném. Amolyan Jessica Alba, Scarlett Johanson szerű.

Szerintetek ez már tényleg gáz, és a formás lányok ideje lejárt?


2015. aug. 23. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindig is a vékony/sportos alkatú lányok voltak előnyben. Adtam már esélyt duci lánynak, de egyszerűen nem vonzott. Én pedig nem fogom se magamat, se mást átverni.
2015. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt az elkorcsosult divatvilág diktálja, de szerintem a férfiaknak / fiúknak nem olyan barátnőre van feltétlen szükségük, akinek, ha a hátát szappanozza a melle fog habzani :) A formás lányok ideje a kérdésedre válaszolva, a normális gondolkodású embereket között még rég nem járt le :)
2015. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jázi :) ***** válasza:

Most a magukat reklámozók miatt gondolod,hogy ez a "menő" vagy "divat"!?

Inkább abból indulj ki,hogy téged meg szoktak nézni? Te jól érzed magad a bőrödben? Ha igen, nem mindegy ki mit posztolgat?

2015. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem! Az a ciki, hogy állandóan ezen picsogtok itt, meg mindenhol. Már szinte idegesítő. Érdekes, amikor kiraknak egy képet egy olyan lányról, aki ducibb, meg "van rajta mit fogni", akkor egyből jönnek az ilyen lányokat dicsérő kommentek, meg hogy ők az igazi nők, nem pedig a gebe, csont és bőr lányok.

Miért nem lehet felfogni, hogy nem mindenkinek ugyanaz az ízlése???? Van aki a vékonyakat szereti, van aki a ducibbakat, van aki az átlagosokat, van akinek meg nem számít a testalkat.

2015. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Emberek! Szeretném tisztázni hogy nem a ducival kell összehasonlítani, duci lányokról szó sincs!! Nem csak a 2 véglet van..senki nem említett duci lányokat!
2015. aug. 23. 15:02
 6/10 anonim válasza:
Nekem tuti bejönnél szerintem! :)
2015. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, meg szoktak nézni, jól érzem magam, de nem ez a lényeg..

Egyébként ez a kérdés nem rólam szól, félreértettetek..én jól érzem magam, a duci kategóriától nagyon távol állok, nem önbizalmat jöttem ide növelni, magamról csak azért írtam, mert máskülönben jottek volna a kommentek, hogy biztos egy irigy dagadt lusta disznó vagyok. Amit leírtam csak egy észrevétel az interneten, és kíváncsi voltam hogy random emberek elfogultság nélkül mit gondolnak. Nem kell túlreagálni!:)

2015. aug. 23. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok.

Kérdező! Direkt a két végletet említettem. Ha a ducibbakat is vannak akik szeretik, akkor szerinted az átlagos alkatúak nem tetszenek senkinek vagy mi? Te szoktál kimenni az utcára? Mert én rengeteg átlagos alkatú lányt látok, akik a párjukkal sétálnak. De komolyan nem értem a gondolkodásodat.

Javaslom tegyél fel egy képet az alkatodról, vagy egy hasonló alkatú lányról, és nézd meg hány válasz lesz, ami agyon fog dicsérni téged..

2015. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Képet nem tudok tenni, de kb olyan alakom van, mint Palvin Barbinak mostanában.
2015. aug. 23. 15:19
 10/10 anonim válasza:

Mostanában a inkább a nagy fenekű lányok jönnek be a fiúknak/férfiaknak, egyáltalán nem a vékonyak.

Általánosságban. Az én ismerőseim között is a nagy fenekű, formás lányok a népszerűek.


De ez annyira személyfüggő... Van, akinek kimondottan a duci lányok tetszenek, vannak, akiknek a vékonyak.

2015. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!