Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy youtube csatornam...

Jatekmester kérdése:

Van egy youtube csatornam hogyan tudnam megcsinalni pőnz nelkul hogy tobb kedvelom es feliratkozom legyen?

Figyelt kérdés

#youtuvbe.saf
2015. aug. 24. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van.Legyél érdekes és nagyon jó abban,amit csinálsz!Érts hozzá.Ne csak HAUL meg mutogatós videóid legyenek.A cimkéket jól válogasd össze,na és persze a címnek is ütősnek kell lennie.Mi a fő témád?Nagyon fontos a háttér,a világítás,a Full HD minőség.Nekem már van néhány ezer.
2015. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja,és,ne reklámozd magad,valamint mások csatornája alatt sose kuncsorogj,hogy iratkozzanak fel a tiédre.Bár jobban tudnék segíteni,ha látnék egy videót,hogy mi a hiba.(priviben linkelhetsz,ha gondolod.(Ja és ha 12-13 éves vagy csak,akkor ne várj sokat.Egy nagyon fiatalnak nincs még annyi tudása,tapasztalata,hogy a többi korosztály tőle lessen el smink-,vagy divat-,vagy frizuratippeket.
2015. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Látszódjon,hogy van munka a videóidban. Általában azokat nézik sokan akiken látszik,hogy ha kell többszór felvesznek egy felvételt, sokat tórődnek a vágássál és dolgoznak az efektelésen.
2015. aug. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is szívesen megnézném egy két vidid,hogy tanácsot adjak.

de látatlanban.

1:nem kell HD,de minimum 640X480.

2:normális egybefüggő beszéd "őő"-zés nélkül.(sokaknak nem megy)

3:vicces,tárgyilagos,világos,érdekes legyen akár egyben vagy csak valamelyik.

4:ne akaj multi lenni,azaz ne csapnogj témák/stilusok közt.

5:ne legyen túl hosszú,és főképp ne legyenek benne üresjáratok (erre kell fokusz csoport,mert lehet neked érdekes 3óra gta5 de nekem nem)

2015. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huh kosz a sok tanácsot mingyárt be is linkelek egy videot .az a baj hogy lasu a netem es csak telefonal tudom videozni ez menyire baj? am minden oké sokat vidizek fulesem van minden ilyesmi csak ugy ez év is bele számit meg 13 vagyok am legtobet mta, gta s ilyesmi videoim vanak

a video: https://www.youtube.com/watch?v=8EFgBtxv-Tg

2015. nov. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!