Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek helyes vagyok?

Lányok szerintetek helyes vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 25. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem, bocsi.
2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
nem, bocsi, bár ezzel a sapkával nem is igazán lehetsz az
2015. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha csak trollkodni jöttök akkor inkább ne írjatok
2015. aug. 25. 09:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem trollkodtak, egyszerűen nem vagy helyes. Ez van. Én sem vagyok szép csaj, tudom is magamról, ez van.
2015. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2015. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus swag lehetsz... Felejtsétek mar el ezt...
2015. aug. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy kis majom.
2015. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


Miért is trollkodnék? Teljesen normálisan adtam egy nemleges választ. Az ilyen IQ harcos gyökerek miért kérdeznek..?!

Bezzeg ha azt írtam volna, hogy "Ahww, de cuki vagy *--*" bizonyára nem mondanád hogy trollkodok.


Elmagyarázom, hogy Te is értsd.

Ha felteszel egy eldöntendő kérdést, arra minimum 2 féle választ kaphatsz.

Az Igennel bizonyára tisztában vagy, de van ott egy Nem is. Aki trollkodik, annak válaszában egyik sem jelenik meg. Aki viszont igent vagy nemet ír, annak köszönd meg szépen, hogy vette a fáradtságot és válaszolt a retardált kérdésedre.


Ha pedig az előző válaszom nem volt elég, akkor szívesen kifejtem bővebben is:

Egy tipikus gyök-kettes IQval rendelkező utolsó pávagyerek benyomását kelted, aki még ahhoz is hülye, hogy egy normális képet tegyen fel ide, ha már véleményezést kér, ne egy szanaszét szerkesztett Retricareklám képet. Borzalmasan buta fejet vágsz, de a kommentjeid alapján mindent értek.

2015. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 09:27 vagyok


Nem szokásom trollkodni. Feltettél egy kérdést, én arra válaszoltam. Nekem nem tetszel, semmi vonzó tulajdonságot nem látok benned. A sapkád meg egyenesen irritál. De nem én viselem, és nem a barátom, szóval azt hordasz amit akarsz. Viszont a véleményemet nem fogom megváltoztatni mert azt hiszed trollkodunk.

El kéne fogadnod, hogy vannak akiknek nem jössz be.. ennyi.

2015. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
te bekepzelt vagy es nem ok trollkodnak...kerdezted valaszoltak!ha meg lecseszed oket azert mert nemleges valaszt kaptal...akk minek tetted fel a kerdest ha fent allt a veszelye h nemmel is fognak valaszolni...ha meg baj h vki nemet mond az azt jelenti h helyesnek tartod magad...csak h akk meg feleslegesen kerdezted ezt most meg... ennyi!! te hulye vagy es egyben nem vagy helyes sem egyebkent.
2017. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!