Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki hord közületek parókát?

Valaki hord közületek parókát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akik parókát hordtok a mindennapokban, tudnátok nekem segíteni egy kicsit?

Sokat gondolkodtam rajta, de azt hiszem ez lesz a megoldás: megszabadulok a "jelenlegi" hajamtól. Nagyon csúnyán tönkrement, 2 hete voltam fodrásznál, aki azt mondta, hogy a hajtövemtől kb 3 centi ami egészséges haj. Nagyon el van töredezve, vékony szálú, megviselt.

Ezért gondoltam arra, hogy teljesen kopaszra nyíratnám a fejemet, (ha szükséges, mikor nő egy kicsit újra full kopaszra 2×-3×, míg meg nem erősödik annyira, hogy elfogadható legyen) és addig parókát viselnék.

Emberi hajból készült parókát néztem ki magamnak, de ugye még sosem hordtam, így nem tudom, hogy mennyire lehet vele "együtt élni" a mindennapokban?

Látszana, hogy nem a sajátom? Nektek volt már, hogy elmozdult? Szerintetek melyik évszakban lenne érdemes? Télen (sapka hordás szempontjából gondoltam) vagy a "nem sapka" szezonokban?


Előre is köszönöm segítségeitek!



2015. aug. 29. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én régebben rengeteget festettem a hajam, feketére, rószaszínre, kékre, stb.

Nekem is tönkre ment, töredezett volt, és hullott...leborotváltam kopaszra, és bio sampont használtam utána mindig.

Már kinőtt a hajam, sokkal szebb, és dúsabb, mint volt.. de még mindig inkább parókát hordok.

Sokkal egyszerűbb megoldás, és nem kell a saját hajamat károsítani hajlakkal, vasalással, stb.


" mennyire lehet vele "együtt élni" a mindennapokban? "

egyszerűen, nem zavar, hogy rajtam vam vagy ilyesmi.


"Látszana, hogy nem a sajátom? "

ha emberi hajból készültet veszel, akkor nem.


"Nektek volt már, hogy elmozdult? "

nem. ha rendesen lerögzíted, akkor nem mozdul el egész nap.


"Szerintetek melyik évszakban lenne érdemes? Télen (sapka hordás szempontjából gondoltam) vagy a "nem sapka" szezonokban? "

Nem hinném, hogy ez évszak függő lenne. Télen, nyáron is hordató a paróka. Gondolom télen se vagy a nap 24 órájában sapkában.

2015. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!