Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrtelenítő krémmel szedtem...

Szőrtelenítő krémmel szedtem le a bajszom, kezdett borostás lenni, utána legyantáztattam. Ugye nem lesz borostás ezután?

Figyelt kérdés

2015. aug. 30. 14:57
 1/5 anonim válasza:
52%
Hogy a búbánatba ne lenne.
2015. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Borostás nem lesz, nem fog szúrni. De ki fog nőni. Én hetente szedem le hideg gyanta csíkokkal, ami direkt arcra van.

Ha éppen nincs itthon, akkor szemöldökcsipesszel.

2015. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy lézeres szőrtelenítés. Próbálj meg rákeresni. azt hiszem, nem olcsó, és több kezelés kell a tökéletes eredményhez.
2015. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második valaszoló: szóval mostmár nem lesz borostás? Eddig az volt..
2015. aug. 30. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
a szőrtelenítőkrém nem megy le a szőr gyökeréig, nem szedi ki teljesen, hanem olyan mintha leborotválnád,csak a szőr egy részét szedi le. a bőr feletti részt szedi le csak, igazából még tök hosszú szőr marad benn a bőr alatt és ahol levágja marad egy vastag éles szőrszál. ilyenkor a szőr csak nő tovább, a szúrós levágott szőr kibújik, ez a borosta. amikor gyantázod, kitéped gyökerestül a szőrszálat így a szőrnek újra ki kell nőnie, az újra kinövő szőr azonban vékonyszélű, nem szúr, nincs borosta. a gyantázás ráadásul ritkít is.
2015. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!