Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Kérhetek egy kis...

Műkörmösök! Kérhetek egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Most kezdem a tanfolyamot, adtak egy listát a kezdőkészlettel kapcsolatban.

1. Rajta van az UV lámpa is, meg merjem venni igy ismeretlenül is? (Nem tudom, hogy milyen típusú a jó, ami gyorsan megköti az anyagokat, nem fogyaszt sokat stb).

Ez van a listán:

[link]

2. Csiszológép. Ez benne sincs a listában, nem értem, miért. Pedig nyilván az is kell. Ötlet, hogy melyik a jó, halk, ugyanakkor precízen lehet vele dolgozni?

3. Anyagokat honnan szoktatok rendelni, netről?

Neten hiába nézem ezeket, nem írnak le ilyeneket.

Szívesen fogadok minden szakmabeli segítséget :) Köszön :)



2015. aug. 31. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Esetleg ezekről vélemény?

[link]


[link]

2015. aug. 31. 21:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes a listán lévő lámpa, csiszológépet meg akkor vegyél, ha már kézzel tudsz reszelni. Hatalmas segítség a csiszológép, de hatalmas kárt is okozhatsz vele.
2015. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ragabani válasza:

Szia,

Lámpából mindkettő teljesen jó, a digitális időzítős abból a szempontból lehet kényelmesebb, hogy tudod programozni az időt, az alagút lámpánál pedig "csak" végtelen illetve 2 perces opció van. Kezdésnek szerintem az is megteszi, ráadásul ha összeállsz a csoportból valakivel, akkor kettőt egyszerre megvenni jobban megéri - ahogy néztem a linket.

Csiszológéppel kapcsolatban az előzővel értek egyet, gondolom az iskolában lesz lehetőséged kipróbálni, inkább akkor vegyél, mert mindenkinek más áll kézre. És nem kell feltétlenül vadi újat venni, könnyen találsz a neten keveset használt modelleket. Hosszú távon azért az a jó, amelyik kíméli a kezedet, szóval ha kézbe veszed a fejet, akkor könnyű (nagyon el tud ám fáradni a csukló) és bekapcsolva nem "üt".

Az anyagokkal kapcsolatban is megvárnám a tanfolyam kezdést, ha valamelyik gyártó/márka sulijába fogsz járni, ott a kezdőcsomagban úgyis benne lesz. Ha pedig "független" az iskola, valamit biztos ők is adnak illetve felkínálnak lehetőségeket.

Egyébként a nagyobb gyártóknak Crystal Nails, Brillbird pl. vannak ún. próba csomagjaik, azoknak az ára kedvező és egy tanfolyamra bőven elengedő mennyiség van benne.

De előre azért ne nagyon vásárolj be, legalább az első napot várd meg :)

Melyik suliba fogsz járni?

2015. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vidéken van a CN-nek egy oktatása, oda járok. :)

Köszi a választ!

2015. okt. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!