Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AJánlanátok táskákat?

AJánlanátok táskákat?

Figyelt kérdés

Először is gimnazista srác vagyok.

Szóval egy olyan táskát keresek, ami egyedi. Lehet háti vagy válltáska, az mindegy. Puma, Nike, Vans, ilyen márkákban gondolkoztam de jöhet bármi. Nem gondoltam, hogy valaha is kirakok ilyen hülye kérdést, de egyszerűen nem találok nekem tetszőt. Tehát lehet színes (mint például az a sok roshe run, egyedi mintákkal stb.) vagy ha sima egyszerű akkor a formavilága, a márkajelzés legyen extrémebb, egyedibb. Többféle stílusban gondolkoztam, szóval abban nincs megkötés.

Ugye mondtam, hogy iskolatáska lenne, szóval azért jó lenne ha annak is megfelelne.

Néztem ebayen, amazonon is, de nem elég tüzetesen.

Szóval bármi ötlet jöhet, bárhonnan, és szinte a márka is mindegy, de szerintem már nagyjából értitek mit keresek.

Nagyon szépen köszönöm előre is azoknak, akik segítenek!



2015. szept. 4. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tisza táska?
2015. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisza, mint márka nem igazán jön be sajnos. De amúgy jó ötlet lenne, köszi szépen!
2015. szept. 4. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]



Szerintem ezek jól néznek ki, és ideálisak suliba.

2015. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szuper vagy, köszi!

Az első bár tetszik, de az egy női táska, szóval nem jó. :D

A harmadik túl egyszerű, nekem legalábbis.

Viszont a középső elég menő, az tetszik. :) Csak nem tudom mennyire jó a mérete, elférne benne a sok könyv, kaja, innivaló stb. A mostani táskám sem kicsi, mégis elég szűkösen férek el. Mindjárt megkeresem hol kapható, hátha levan írva a mérete.

2015. szept. 4. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete samsonite laptoptaska. Ne legy extrem. Az nem felnottes. Csak hatranyod szarmazik belole. N
2015. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!