Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik szerint kényelmetlen a...

Akik szerint kényelmetlen a fűző, azok egy minőségi, acélmerevítős, megfelelő méretű, betört (általa) fűzőre is azt mondanák?

Figyelt kérdés
Többnyire ők csak egyszer-kétszer vettek fel, szalagavatóhoz, stb... amik általában műanyag merevítős, és nem pontos méret.. És mivel csak egyszer-kétszer vették fel, ezért nem tudták még betörni

2015. szept. 5. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Műanyagot nem érdemes betörni mert onnantól kezdve nagyon ronda. Az acélon meg sose értettem mit lehet betörni, mert az amúgy is rugalmas és puha.
2015. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Betörés alatt arra gondolok, hogy a fűző merevítője hozzáálljon a testhez.
2015. szept. 5. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bármelyikre azt mondanám, egyszerűen fura és kényelmetlen érzés ha a testem körül van egy ilyen kemény izé. A melltartót is utálom hát akkor ez mégrosszabb lenne szerintem.
2015. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
mik ezek a fűzős kérdések már napok óta? akadj már le erről a témáról. bármi kényelmetlen, ami nem egy bő pamutpóló, ennyi.
2015. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Két kérdésem volt. Ez, és még egy másik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2015. szept. 5. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam felvenni egy szép acélmerevített derékfűzőt, de mikor befűztem (nem izomból megszorítva hanem hogy csak olyan szoros legyen hogy rámigazodjon) pár perc múlva már kezdtem tőle szédülni és olyan érzés volt mintha le akarnának fogni.
2015. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
minden fűző kényelmetlen. szerintem felesleges is. nagyon könnyen felöltözhet egy nő csinosan, vonzón, szexin, nőiesen fűző nélkül is. ma már annyi lehetőség van erre. nem véletlenül ritka már ez a fűző mánia. ráadásul sokan rondán is hordják. pl farmerrel, kibuggyan a hájuk stb.
2015. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!