Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SZALAGAVATÓ! Lehetséges...

SZALAGAVATÓ! Lehetséges végigtáncolni a keringőmixet 9-centis sarkakon?

Figyelt kérdés

bejártam a várost, és az egyetlen cipő, amit találtam, ez a magassarkú volt. Azóta többen mondták, hogy el nem tudják képzelni, hogy én ezt túléljem...

Szerintetek is lehetetlen vállalkozás, vagy ha eleget gyakorlok benne, meg lehet tanulni?



2015. szept. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Siman begyakorolhatod, de ne mondd bar h sehol nem volt laposabb, v teljesen lapos talpu feher balerina cipo pl? :)
2015. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak akkor vállald be, ha amúgyis sokat jársz magassarkúban és hozzá vagy szokva. + ha nem teljesen tűsarkú, inkább vastagabb a sarka. amúgy csúnya/nevetséges véget érhet a dolog.


amúgy full mindegy, miben táncolsz, egyrészt úgysem látszik a ruhától, másrészt meg rajtad kívül senkit nem érdekel.

2015. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

vidéken lakom, méretemben nem volt másmilyen :)

köszi az eddigi válaszokat :)

2015. szept. 10. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám. Ha keskeny a sarka akkor azért mert még járni is bizonytalan benne, ha pedig széles, az akadályoz a (szép) mozgásban. Nem mondom hogy lehetetlen, ha nagyon muszáj tudnék benne táncolni, de egy laposabb cipőben szebben, könnyebben lehet.
2015. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát nálunk a ruhapróbánál 7-8 centiset adtak a ruhához kapásból, szóval lehet. Ha kényelmes a cipő, csak gyakorlás kérdése, otthon járkálj benne, táncikálj benne és szerintem nem lehetetlen. Amúgy én is alig találtam, pedig én budapesten kerestem...nem olyan könnyű, mint hinné az ember.
2015. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem ajánlom.


Én is csak ilyent találtam és a szalagavatón eltört a lábam

2021. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!