Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A 80 AA méret jó egy 13 éves...

A 80 AA méret jó egy 13 éves lánynak? Kicsinek számít vagy nagynak? (nem rég lettem 13)

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki az ha már ekkora mérettel anyám melltartóit is hordom ?
2015. szept. 10. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyád melltartóját hordani ciki.Mérd meg magad mell alatt körben.Ez lesz a szám.Utána a mellcsúcson is és ez lesz a betű.Tehát ha mell alatt 80,mellcsúcson 90,akkor vagy 80A.De ha mell alatt 70,mellcsúcson 85,akkor vagy 70B.Írd me a google-ba,hogy melltartóméret kalkulátor.Ha nem a te méretedet hordod,az később problémákat fog okozni.
2015. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az AA-s méret annyira kicsi, hogy arra melltartó sem kell, elég egy top. Az is csak azért, hogy a mellbimbód ne látszódjon.

Úgyis nőni fog még, addig örülj, amíg nem kell melltartót hordanod, mi a fenének hordod anyukádét?

2015. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kalkulátorral mértem :) 80 A azt hiszem :) és azért hordom anyámét mert az én melltartóim ( rendesek ) már kicsik rám :)
2015. szept. 10. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeretem, mikor lányként a nagy számmal menőznek. A számból a mellkörfogat derül ki, ezt szépen úgy mondják, hogy "milyen széles a hátad", de azt takarja, "mennyire vagy hájas". A kosárméretet a betű jelöli, az AA... hát, most én is hülyének érzem magam, mert nem tudtam, hogy létezik ilyen picike kosár.


Nekem 13 évesen 80C-s melltartóm volt, anyukámnak 80B-s. (Segítek, az enyém nagyobb volt.)


Szerintem kicsi.

2015. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint írtam fent , elírtam . + rossz kalkulátorral néztem.
2015. szept. 10. 20:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Mellbőség : 92

Mell alatti méret : 81

2015. szept. 10. 20:15
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
A 80 AA most is kicsi, 20 évesen is kicsi. Mivel az AA az kicsi méret. Nagynak sose fog számítani, mivel az AA kosaras mell az kicsi mell.
2015. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ha 13 évesen ennyi, még nőhet. De nyilván te is látod hogy nem nagy. (De lehet hogy rosszul mérted. Mellcsúcson lazán, mell alatt szorosan kell mérni.)
2015. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tizennégy vagyok, és nagyobb kosarú melltartót hordok, mint az anyukám. (75-80/C) És szerintem ez nem ciki.

Viszont a te melleid kicsinek számítanak, de nyugi, nagyon valószínű, hogy még nőni fog. :)

2015. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!