Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak az a kérdésem...

Srácok, férfiak az a kérdésem hogy aki már csináltatott intim gyantát mennyire fájdalmas? Tudom hogy egyén függő a fájdalom küszöb de körülbelül mennyire szörnyű?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire sűrű, mennyire hosszú és mennyire erős ott a szőrzeted. Ha csak pár szál gyenge 'legénytoll pelyhedzik' odalent, akkor szinte meg sem érzed. Ha dzsungel van, akkor az elég kemény tud lenni (én pont emiatt ott csak borotválom). Attól is függ, mennyire ügyes, aki csinálja. Minél gyorsabb, határozottabb mozdulatokkal húzza le, annál kevésbé fáj.
2015. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, elég sok tényezőtől függ.

Én már évek alatt több kozmetikus csajhoz is jártam intim+fenék gyantára, és volt aki elég fájdalmasan csinálta, volt aki pedig nagyon profin, és csak picit fájt. :) Sok múlik a gyakorlaton. Nekem bőségesen volt szőrzetem, és az a legjobb, ha első alkalom előtt leborotválod, majd megvárod amíg megnő 5-6mm-re. Nem többre, mert akkor jobban fáj. A gyantázás négykezes mutatvány, segíteni kell feszíteni a bőrt a kozmetikusnak a saját érdekedben, hogy kevésbé fájjon. :) Egyébként simán kibírható, én évekig jártam 4 hetente rendszeresen. Az a kis fájdalom simán megéri, hogy utána 3 hétig teljesen sima vagy. :) Sokkal másabb érzés, mint borotválás után, sokkal selymesebb és simább utána a bőr, sokkal kellemesebb, sokkal komfortosabb érzés frissen simára gyantázottnak lenni. :)

2015. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!