Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a feneket, hogy formáljam?

Ezt a feneket, hogy formáljam?

Figyelt kérdés
Tudom csomó ilyen kérdés van,de hiába edzek,guggolok,végzek kitöréseket hónapok óta,semmi változás,pedig szabályosan csinálom. :( elég lapos a fenekem ,ezek szerint mégjobban bele kell húznom. Mit lehetne még guggolás,kitöréseken kívül csinálni,ami hatásos? Derékra valami gyakorlat,ami hatásos? Nem FOGYNI ,hanem formálni akarom,de hiába vagyok vékony (166/55kg) az valahogy nem elég formás. 21\L
2015. szept. 16. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Csípőemelés, akár plusz súllyal


[link]


Ha van kézisúlyzód, tedd az inadhoz és így emeld a lábad


[link]


És továbbra is kitörés, guggolás, megfelelő táplálkozás


Ne add fel, idővel meglesz a hatása :)

2015. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp súlyzós edzés kellene. Úgy kellene beállítanod a súlyt hogy 8-12 ismétlést tudj csak megcsinálni. Na meg nekem pl a súlynélküli, egylábas gugolások is jók szoktak lenni.

Mondjuk én az ételre is nagyon ügyelnék a helyedben. Egy jól belőtt tömegnövelő étrend jól jöhet

2015. szept. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Penszy ***** válasza:
Így van, tomegnoveles kell, az izom adja a formát. amihez kalória plusz kell! Hajrá!
2015. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!