Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, zavar titeket ha egy...

Fiúk, zavar titeket ha egy lánynak kis melle van?

Figyelt kérdés
Pl 70/A-s?

2015. szept. 21. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd megnő.
2015. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavar, nekem ez nem szempont.
2015. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Remélem nem haragszol meg az őszinte válaszért, de engem nagyon is zavar, kizáró ok. Csak a nagymellű lányok tetszenek.
2015. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valakit zavar, valakit nem. Valakinek bejön, valakinek nem. Változó.

Lásd: előző - neki csak a nagy mellű lányok jönnek be.

Én pont az ellentettje vagyok, mivel a nagy mellű lányok nem jönnek be, inkább a kicsi és közép. De a nagy valahogy nem tetszik :/

De egyébként nem vagyok mell centrikus, így nem is az az elsődleges szempont. De talán nálam azért is jön be jobban a kisebb mell, mert a vékony testalak tetszik, és valahogy az úgy arányos. (persze vannak kivételek)

Tehát engem nem, kicsit sem zavar :) Jobban zavar az ellentetje

2015. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem zavar.

Tulajdonképpen nem tehet róla, miért érezze magát kellemetlenül ezért? Nem a mell a lényeg..

Bár... a bazi nagy melleket utálom, pedig arról sem tehet az illető

2015. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jómagam is úgymond a nagy mellek pártján állok. Számomra nagyon is fontos, hogy egy lánynak szép, nagy, természetes mellei legyenek, a kis mellek nagyon nem tetszenek, de a szilikon is csak nagyon nagyon ritkán. Valakinek az nagyon fontos, hogy vékony legyen egy lány (én ilyen szempontból inkább az egész picit teltebb alkat híve vagyok), vagy hogy hosszú legyen a lába, formás a feneke, stb. Számomra a nagy mell az ami leginkább fontos külsőség (a szép arc mellett).
2015. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És 5-ös válaszolóval ellentétben én a "bazi nagy", természetes melleket imádom a legjobban!:)
2015. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A felszínes emberek nézik a mellméretet meg hasonlókat... az ilyenekkel nem is érdemes foglalkozni.
2015. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi a mellem, de nem zavar inkább örülök neki. Nagy mellem lenne lépnék egy lépést már ugrana ki a helyéről, úgy, hogy köszi nem kell olyan. :D
2015. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én imádom, nagyon aranyos :)

25F

2015. szept. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!