Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldökszedés a kozmetikusnál?

Szemöldökszedés a kozmetikusnál?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és eddig itthon szedtem a szemöldököm de a szálai nagyon hosszúak és elkezdett vastagodni ezért gondoltam a kozmetikusra.tehát tudna e valamit csinálni a kozmetikus a hosszú szemöldökkel?és én nem szeretném ha osztálytársaim észrevennék hogy nagyon szabályos lett hirtelen a szemöldököm, tehát valami diszkrét de mégis jó megoldást tud e a kozmetikus?fiúk van valakinek ilyen tapasztalata?
2010. márc. 14. 16:55
 1/8 anonim válasza:
18%
Jesszusom, te buznyák vagy?? minek kell szedesd a szemöldöked fiú létedre? Hagyjad a francba.
2010. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon nagy a szemöldök, mármint nagyon bozontos az se szép, ha nagyon nagy szemöldöke van
2010. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt monnd el a kozmetikusnak is és megoldja :D
2010. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én itthon rövidre szoktam vágni a szálakat ollóval, csipesszel meg kiszedem amit muszáj, ennyi.
2010. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igenis csúnya, ha egy fiúknak is sűrű és középen összenőtt szemöldöke van. Szerintem, ah megkéred, hogy ne legyen túl szabályos megtudja csinálni.
2010. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne vágd, az annyira feltűnő, vastag lesz a vége a szálaknak és észre lehet venni. Kozmetikushoz menj és mondd mit akarsz, megoldja:) És az első beírónak: ez nem b*ziság hanem igényesség, de gondolom te nem ismered ezt a szót.
2010. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta vágom, semmi probléma nem lett, nem lett vastagabb se meg semmi. De lehet, hogy csak nekem ilyen, hát mindegy.

A kozmetikusnak szólj előre, hogy nagyon nem szeretnéd ha természetellenesen vékonyra szedné a szemöldököd, csak picit igazítson rajta. Így remélhetőleg nem fog túlzásokba esni.

2010. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem kösz a gyors válaszokat és én sem tartom meleg dolognak ezt az ügyet
2010. márc. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!