Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a NewYorker-es vásárlás...

Utálom a NewYorker-es vásárlási utalványt= ( De akkor miért csinálják?!

Figyelt kérdés

Nem rég kaptam ajándékba NewYorkeres utalványt=)

Elég szép kis összeggel ,családom révén, mert tudták, h szeretem ezt a boltot...

/annyit kell tudni erről az utalványról, hogy amennyi pénzt befizetsz annyit állítanak ki, egy összegben, utalvány formátumban, és ahogy vásárolsz úgy vonogatják le az utalványodból és újat állitanak ki./


Mikor előveszem az UTALVÁNYT ,már látom az ELADÓk arcképén, hogy engem most nagyon UTÁLNAK,

jön a telefon, hogy állítson ki valaki egy másik utalványt, addig mondják, várakozzak.

Ott VÁROK a pénztárnál 5-10percet, hogy állítsák ki az új utalványt.

(10perc nem sok a newyorkerben, de ha a pénztárnál állsz 10percet az azért nem kellemes, miközben vagy 50-en elmentek melletted)


Végre megkaptam az utalványt.


Következő alkalommal:

ugyanez a szitú,

ÁMM szól az eladó, hogy az előző boltban (váci utcai newyorkerben) nem tűzték az utalványhoz a számlát (külön számla kell az utalványhoz tűzni)

Erre én nézek rá hülyén, hogy mi közöm van ahhoz, hogy tett-e hozzá blokkot ,külön az utalványhoz vagy sem, hiszen úgyis az utalványon lévő vonalkód a fontos.


Itt újból elkezdem érezni, hogy az eladó most nagyon utál .....ÉS JÖN MEGINT A VÁRAKOZÁS........


Ennek a NewYorker-es utalványnak van értelme?

Csak azt érzem, hogy utálnak érte, én meg várakozhatok.

Holott semmien hasznom nem származik abból, hogy utalványom van, hisz 1:1-ben vásárolták nekem.


S.O.S


2010. márc. 14. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Hát, ez szörnyű lehet! Istenem, mennyire sajnállak téged, ez felfoghatatlan! Majd ha 3 műszakban szakadsz meg azért, hogy legyen miből fizetni a számlákat, akkor gondolj vissza erre, hogy milyen hatalmas problémáid voltak...
2010. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Vásárold le egy összegben vagy szólj előre h utalványod lesz!
2010. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
add nekem =P
2010. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Túl nagy összeg ahhoz, h hirtelen egy összegben levásároljam=)
2010. márc. 14. 19:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan már első csak kérdezett valamit, mit kell itt flegmáskodnod? Ez nem egy olyan oldal amelyen bárki kérdezhet bármit?

Egyébként kérdező, nem tudom a kérdésedre a választ, csak nem bírtam megállni hogy ne írjak ennek az előttem lévő ,,kedves" emberkének! :)

2010. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem rossz a gondolat, de azért ennyire nem utáltam meg ezt az egészet=)
2010. márc. 14. 19:40
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
mi a f@szt érdekel téged,hogy mit gondolnak rólad az eladók?azért vannak ott,hogy elvégezzék,amit kell.nehogymár miattuk szégyelld magad!
2010. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

de ha ők adták ki, akkor az ő bajuk =D

van egyébként egy nagyon jó módszer, adj minden ismerősödnek NewYorker vásárlási utalványt, és akkor már nem csak Téged fognak utálni!!=D

2010. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
4-nek: na még jó, hogy írtál. Még a végén szorulásod lenne, ha nem írhattál volna ide, azt meg nagyon nem szeretném...
2010. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jah az első komit csak most olvasom, hát megértelek, és igazad van, de azért ez akkor is csak egy probléma , még ha nem is akkora mint amit te írtál..=)
2010. márc. 14. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!