Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 16éves korom...

Szerintetek ha 16éves korom után otthagynám a sulit és el mennék dolgozni,8 általánossal ez megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Fodrászként szeretnék elhelyezkedni,van ismerőseim akik tudnának segíteni ebben,de olyan gáz lenne megkérdezni ezt,tudnék tanfolyamot elvégezni (fizetős)de pl.gyakornokra vagy ilyesmire fel vennének?

2015. okt. 7. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan dolgozhatsz 8 általánossal is akár egy gyárban, de fodrászként azért nem árt egy szakma.
2015. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de ha elvégeznék egy 1-2éves tanfolyamot akkor már mehetnék fodrásznak,nem?
2015. okt. 7. 19:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégsem hagyod ott a sulit, csak váltasz. Hisz amíg tanulsz, nem dolgozhatsz (normális fizetésért) az adott szakmában.

Miért nem mentél fodrász szakmunkás suliba???

2015. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze lehetsz hajmosó egy életen át!
2015. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez aztán életcél...Ha érettségiig se tudsz eljutni, szerinted jó fodrász lehetnél? Elárulom, ott is tanulni kell, hogy vidd valamire.
2015. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Elhiszed hogy le**arom hogy mit gondolsz az élet célomról?:) a kérdésemre válaszolj ha nem tudsz mit akkor inkább maradj csöndben és lapozz tovább:) El mondanád nekem hogy ha nem lenne ilyen "fejmosó"hova mennél hajat csinálni?:) Lehurrogni másokat könnyű!
2015. okt. 7. 20:17
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Ilyen pince fodrász lehetsz, de üzletben nem dolgozhatsz hivatalosan.

Flexeléshez is papír kell, akkor ehhez...

3-4 év a szakma.

2015. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A fejmosó az a személy, aki a fodrászatban egész nap mossa a vendégek haját, söpröget,, esetleg hajfestéket kever. Ha fodrász akarsz lenni, ezt illene tudnod.
2015. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#7 Vicces voltál....de mégse:) előbb nézd végig hogy ki/mit írt és hogy én mire/mit írtam.:)
2015. okt. 7. 21:15
 10/17 A kérdező kommentje:
(#9)
2015. okt. 7. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!