Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik iPhone fotóalkalmazás...

Melyik iPhone fotóalkalmazás az, amelyiket többnyire az ismertebb emberek (de nem kizárólag ők) használnak, és aminek a filterjeivel ilyen képeket lehet vele szerkeszteni?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel itt a kérdésem, mert már nagyon régóta keresem ezt az alkalmazást, de még nem sikerült rábukkannom :( az ismertebb embereknek meg írhatok, még magyarnak is... nem válaszolnak :( Ami alkalmazásokat próbáltam: Instagram, Twitter, Flickr, Afterlight, Camera+, Aviary, VSCO, GIMP, Pic(s)Art, PicMonkey, iPhone stock camera app, Snapseed, InstaBeauty stb.

Ezekkel csak hasonló hatást tudtam elérni, de nem pont ilyeneket. Nem tudom, milyen stílusúnak nevezhető képek ezek. Retro? Vintage? Classic?

Valaki, aki pontosan tudja a választ vagy ilyen képeket csinál, az segítene, elmondaná? :(


Példák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. okt. 9. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

retrica?:D

egyebkent meg szerintem jo fenyeknel beallitott fotok+ instagram/instasize effektek

2015. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!