Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikai kérésben segítség?

Kozmetikai kérésben segítség?

Figyelt kérdés
Sok nő problémája a bajusz. Az mondják a szőkítés a legkíméletesebb módszer mennyire igaz ez tényleg hatásos vagy ez személy függő? Mindenféleképpen érdemes vele kozmetikushoz menni vagy vannak olyan szerek is amivel házilag könnyen és esetleges mellékhatások nélkül alkalmazhatom?

2015. okt. 10. 23:16
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem szeretem a szőkítést, mert a szőr ugyanúgy ott van, ráadásul, ha úgy esik rá a fény, akkor még jobban látszik, mintha nem lenne kiszőkítve.

Magadnak is le tudod gyantázni otthon, de a kozmetikus kb 3 perc alatt megcsinálja.

Ha nincs sok erős szál, kiszedheted csipesszel is, ha fáj, akkor használj rá sima szőrtelenítő krémet, az is megvan pillanatok alatt.

2015. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sminktetováló válasza:

Jómagam főleg, ha fiatalabb vendégem jön bajusz problémával, először a szőkítést ajánlom, és mivel erős vegyszerek, nem tanácsolom otthon használni szőkítőszereket.

Néhány perc alatt szívja ki a színt a kikevert por, nem hagyom sokáig fönt, pont azért, hogy ne csillogjon, miután lemostam. A piheszőrök nem erősödnek tőle.

Ha gyantáztatni szeretne a vendég, akkor előfordulhat, hogy a piheszőrök is megerősödnek, de ez nem törvényszerű. Azt tudni kell, hogy főleg nyáron a frissen gyantázott bőrfelületet fényvédővel kenni kell, nehogy jobban lebarnuljon a környező területnél, és ez miatt tűnjön bajuszosnak a vendég arca!

2017. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!