Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján körte alakom van? 14 éves vagyok,165 cm vagyok,53 kg mellbőség:87 cm derék:64 cm csípő:91 cm

Figyelt kérdés

lehetek esetleg homokóra?:D

nem tudom eldönteni hogy melyik vagyok xd

ha körte vagyok,hogyan lehetnék homokóra?:D



2015. okt. 13. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A homokóra csípő és váll szélessége megegyezik (mondják még, hogy nagy mell is kell hozzá, de máshol meg tagadják). Ez alapján inkább körte vagy, azoknak a combjuk szélesebb, mint a válluk környéke. Kicsit lehet rajta alakítani, de nem tudod megváltoztatni. Egyébként elég kevés homokóra van (csak rengetegen annak hiszik/mondják magukat).
2015. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm:) igazából a váll széllességem én sem tudom,de tényleg kérdéses,hogy igazából a mellet vagy a vállat mérik a homokóra alkat meghatározásához :DD
2015. okt. 13. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján meg lehetne mondani. De nézz a tükörbe, a körte alkatot könnyű megismerni, széles csípő, keskeny felsőtest. Gondolom az lehet neked is. Habár a váll szélességedtől függ, annak kell egyvonalban lenni a csípőddel ahhoz hogy homokóra legyél. De ez csontozaton múlik, nem igazán lehet változtatni rajta, max ha gyúrsz és izmos leszel felül akkor lesz nagyobb vállad.
2015. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne eldönteni (nem feltétlen csak szemből nézve). Öltözködéssel lehet "homokórásítani".
2015. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Á,köszönöm :D igazából a felsőtestem sem olyan ,,vékony,, szóval úgy lehetne mondani,hogy a tipikus körte vagyok,hanem az a fajta,ahol nem olyan nagy az ,,átmenet,, a csípő és derék illetve mellbőség között.köszi még egyszer ,hogy kép nélkül is próbáltatok segíteni!:D
2015. okt. 14. 19:49
 6/6 A kérdező kommentje:

*nem a tipikus

szóval,ha mellbőséget nézünk,akkor körte vagyok,ha meg vállat,akkor homokóra,asszem :D xd

2015. okt. 15. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!