Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki az általad ismert legszebb...

Ki az általad ismert legszebb nő? Miért?

Figyelt kérdés
Ki az a nő, legyen ismert személyiség vagy sem, akire azt mondod, hogy a szépségben ő az első - persze számodra, hiszen ez nyilvánvalóan szubjektív. Neked ő miért számít szépnek, mi fogott meg benne?

2015. okt. 14. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Penelopé Cruzt csodaszépnek tartom.
2015. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jessica Biel mert jól néz ki
2015. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Cintia Dicker

Mert nem az a szabvány szépség. Van benne valami különleges.

2015. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Monica Bellucci, mert olyan igazán nőies, vonzó, erotikus, de mégsem közönséges, inkább olyan klasszikus, elegáns.

Nem szélsőséges, nem gebe, nem nagyon divathajhász, de nem is igénytelen. Egy normális nő, aki még gyönyörű is.

2015. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Jennifer Thompson.

2015. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Istenem, annyira reméltem, hogy valaki írja, hogy a feleségem/barátnőm... De csalódnom kellett.



Egyébként a szépség relatív és szubjektív dolog. Ezért fontos megjegyezni, hogy egyénenként mást tartunk szépnek, de esetenként is változhat egy ember megítélése.


Kíváncsiságból beírtam a Google-be, hogy "szép nő", hát őszintén megmondom egy csomó ideig görgettem, de nem igazán láttam olyat, ami nekem is szép lett volna.

2015. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

A nejem sem rossz,de inkább a barátnőm.

Miért? Aerobick és zumba edző,olyan teste van... :)

2015. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6: Mivel nincs, így nem tudtam ezt írni.

Egyébként biztosan ő lenne a legszebb.

2015. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as

Köszi, máris boldogabb a lelkem :)

De remélem a többi válaszoló is csak azert nem írta ezt, mert hozzám hasonlóan nők. :)

2015. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismert személyek közül Emma Watson. Szerintem tökéletes arca van, szabályos, helyes, sehol egy aránytalan rész. És a szemei is nagyon szép őzike szemek. Az alakja is jó, vékony, de nem deszka. Nekem inkább az ilyen szomszéd lány típusú szépségek jönnek be, nem az ilyen Kim Kardashian vagy Angelina Jolie féle nőcik.
2015. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!