Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valahogyan növelni?...

Lehet valahogyan növelni? (Kicsit furcsa kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is bocsánat ha nem jó kategóriába írtam. Tehát, D kosaras mellem van, de ehhez képest a mellbimbómat nagyon kicsinek találom. Még izgatott állapotban is. Lehet rajta valahogy növelni? Szebbnek látnám, ha nagyobb lenne. Apróság ugyan, nem is nevezném ezt problémának, csak jobban érezném magam ha olyannak látnám amilyennek szeretném.


(A komolytalan 'küldjrólaképet' hozzászólásokat kérem mellőzzük!)


Előre is köszönöm!


21L



2015. okt. 20. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én kézrátétellel tudom növelni, persze baráti áron. Ha nem válik be, akkor visszafizetem a pénzt 3 napon belül. Garanciát vállalok. Üdv, Gyuszi
2015. okt. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nincsen mód, legfeljebb a sebészeten tudják "pótolni" a bőrt.
2015. okt. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló! Köszönöm, ezek szerint így jártam. Majd ha lesz baba akkor... :)


Gyuszi! Nagyon 'kedves' az ajánlatod, de a kézrátételes "gyógyítóm" már megvan párom személyében! ;)

2015. okt. 20. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a mellbimbód kicsi, hanem az egész melled nagy és hozzá képest tűnik kicsinek. Édes Istenem, micsoda problémák...
2015. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam, hogy probléma lenne. Sőt, le is írtam ezt eleve a kérdésben is.

Kíváncsiságból feltettem a kérdést, hogy vajon létezik-e valami alternatív módszer, persze sejtettem, hogy nincs. Úgy voltam vele, hogy nem veszítek semmit azzal, ha megkérdezem itt. Elvileg úgyis ez lenne az oldal célja vagy mi a szösz :)


Egyébként igazad lehet, köszönöm a válaszod! Ment a zöld kéz!

Kellemes napot kívánok! :)

2015. okt. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!