Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1, Budapesten hol tudom...

1, Budapesten hol tudom ezeket a parfmüköket megnézni/megvenni? 2, Mik a véleményetek ezekről a parfümökről & melyik tetszik nektek jobban.

Figyelt kérdés

- hugo boss paco rabanne 1 million

- Giorgio Armani Acqua Di Gio

- tommy hilfiger parfümök



2015. okt. 22. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Douglas,Müller,Parfümériák.Páromnak mindegyik megvan,amiket felsoroltál.Imádja,imádom.Nem tudom a te stílusod milyen,ezek édes,fűszeres illatok.
2015. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és mennyibe kerülnek ezek a parfümök kb? Neten 10.000 - 12.000 Ft-ért látok
2015. okt. 22. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább 15-20 körül
2015. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Hilfiger valamennyivel olcsóbb, a többi felsorolt a 20 ezret közelíti alulról. Duglasban, Müllerben, Marionnaudban tudsz venni eredetit. A HB, PR és GA közül a Hugo Boss Boss a kedvencem, elegáns, de könnyed illat, sok férfitípushoz illik. A hilfigeres parfümök inkább fásabbak.
2015. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Acqua di Gio paromi jó illat, friss citromos, viszont csak pár óráig érezni.
2021. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!